Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, ha szex után fáj a puncim körül. De még egy napra is rá fáj?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 13:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem rendszeres a nemi életed, tehát vagy nem rég kezdted, vagy ritkán szexelsz, akkor érthető. Az is lehet az oka, hogy túl sok, vagy "durvább" volt az aktus. Szerintem normális, de ha nem múlik el, menj orvoshoz.
2011. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ígyvan. ez ilyen durvább is volt és nemis vagyok hozzászokva mivel nincs párkapcsolatom és kb. havonta 1x fekszek le akárkivelis. Remélem nem lettem terhes.. úgy volt, hogy ugye az előváladékot leszedte zsepivel aztán végülis mielőtt elélvezett volna kivette és a hasamra ment... kicsit parázok, de úgy érzem h semmi értelme parázni és mégis.:( szerinted?
2011. júl. 6. 13:14
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

te dugtál egy idegennel gumi nélkül?-.-

és lehetsz terhes, bár nem nagy rá az esély...de amúgy előváladék később is jelentkezhet, nem csak a legelején.

hány éves vagy amugy?

2011. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
18-tól biztos nem több. ha mindenkivel megdugatja magát, akkor hadd fájjon csak. : D
2011. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem idegennel:D dehogyiis. nehülyéskedjetek már.:D ismerősömmel feküdtem le... 16 éves vagyok amúgy és igazából megbíztam benne... nem a legelején volt az amikor mondtam neki h na akkor zsepit vegyen elő.. szval az elélvezése előtt kb. 3 perccel ...
2011. júl. 6. 13:27
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is vannak ismerőseim, mégse fekszek le velük. :O szerintetek ez gáz? xD
2011. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló. nemdugatom meg magam minden idegennel ;) amúgy ő volt a 3. ember akivel lefeküdtem. Igazából azért volt ezis mert mostanság elvonási tüneteim vannak:S idegesvagyok és egész nap stresszelek a szexhiány miatt.:( Ő is kanos volt és így együtt voltunk és utána valahogy egymáson kötöttünk ki.. érdekes volt..
2011. júl. 6. 13:30
 8/18 A kérdező kommentje:
bocicsoki.. :D ne ragozd már túl. xD
2011. júl. 6. 13:30
 9/18 anonim ***** válasza:
jajhát, kuurvát csinálsz így magadból, kiskorú vagy, hagyd el az oldalt inkább. : D 16 évesen elvonási tünetek szexhiány miatt, anyám. pszichológust neked sürgősen! :O
2011. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nemcsinálok magamból k....t.. főleg ha ugyanezzel az emberrel folytatom.. ez olyan mintha kapcsolatban lennénk csak ez baráti szex. pszichológust? azért mert a testem kívánja a szexet? ez egy teljesen normális reakció sztem.. főleg ha egy kapcsolat után amikor nemi életet éltem, ezek után kívánom a szexet. nemértem mibajodvan.
2011. júl. 6. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!