Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a tudatalattim műve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a tudatalattim műve?

Figyelt kérdés
Valójában mindig is a sötétebb tónusú hímneműekhez vonzódtam. Aztán folytonos konfliktusba keveredtem a 'déliekkel".. Én voltam a céltáblájuk.(érdekes dolgok miatt) Meggyűlöltem őket, undorodni kezdtem tőlük, (olyannyira hogy még napjainkig is gyanakvó vagyok a hozzájuk hasonlókkal, most már egyenesen tartok az egyszerű barna hajúaktól is..) Megváltozott az addig fennálló férfiideálom. Most már a szőke,világos bőrű- és szemű férfiakhoz vonzódom.Talán azért mert a tudatalattim arra ösztönöz hogy a 'sötétek" csak negatív megpróbáltatásokban részesítenének, és ezért válasszam az északi típusúakat ? Érdekelne ez a dolog, hiszen még jómagam is meglepődtem ezen a hatalmas fordulaton.. Mit szóltok ehhez?
2011. júl. 6. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Te tudod, én az ilyen embereket mint te soha nem értettem, de nő vagy, sajnos én csak erre tudom fogni, pedig pasiban is biztos vannak ilyenek. Engem érdeklne miért.
2011. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez k%rvajó.Felszínes vagy,általánosítasz,mi kell még?Tudatosan inkább csak az """északi típusúakat" veszed észre,nincs ebben semmi tudat alatti.
2011. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. De ez teljesen normális. Pl. ha egyszer megtámad egy kutya, vagy egy cigány akkor utána normális ha minden kutyától vagy cigánytól tartani kezdesz.
2011. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Attól tartok hogy nem voltam érhető. Igen, felszínes vagyok valahol. De hát ki nem?! Nem szeretnék eltérni a tárgytól. A probléma az, hogy negatív hatással vannak rám a déliek és rosszullétbe kergetnek. Egykor pedig igen is vonzódtam hozzájuk, de ez megváltozott. Ezek a tények,kedvesem. Igen, lehet hogy érthetetlen vagyok, de érthetetlenek az események is az életemben, nem csoda..
2011. júl. 6. 13:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszolónak meg annyit, hogy 'író' vagyok.. (azt hiszem, ezzel mindent elárultam)
2011. júl. 6. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen apróságokon igen múlhat sok minden az életben.
2011. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez bármelyikőtök számára kellemetlen lenne, ha feszengsz egy illető társaságában,(nem csak egy) csak azért, mert azok akik eddig bántalmaztak, hasonlítanak hozzá.. Na ezért hordom én fenn az orrom, mert ilyenek az embertársaim : kíméletlenek, és arcátlanul szemtelenek. : )
2011. júl. 6. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!