Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk /lányok! Nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk /lányok! Nektek melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés
az ha nagyon romantikus , csöpögős vagy ha csak a szex a fontos , érzéstelen? melyiket választanátok ha CSAK ezek közül lehet?
2011. júl. 6. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha CSAK ez a két véglet van akkor inkább csak a szex..

L

2011. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább a nagyon romantikus, csöpögős.
2011. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
inkább a szex amúgysem vagyok érzelgős
2011. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
létszi írjátok hogy lányok vagytok vagy fiúk :)
2011. júl. 6. 14:33
 5/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok 16/L
2011. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a kettő közül én is inkább a csak szexet választanám

23N

2011. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagy dilemma, mert kell, hogy egy pasi határozott legyen tehát elvileg nem zárja ki a csöpögősség a határozottságot...vagyis inkább a romantikus...de ha papucsként viselkedik a romantikus, akkor legyen az érzéstelen :\

De hál' istennek van még olyan srác, aki kettő az egyben. :D L/1*

2011. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan így ilyen formában egyik sem. Hogy miért?

Egyrészt igen, szeretem a romantikát, szeretném, ha a fiú is romantikus tudna lenni (aki majd a barátom lesz), én is romantikus vagyok ALKALMANKÉNT! Nem jön be, ha valaki túl romantikus, csöpögős. Viszont azt sem szeretem, ha érzéstelen a pasi, és csak a szex a fontos. Szóval ilyen formában egyik sem. Ha nem túl csöpögős, nem állandóan romantikus, akkor inkább a romantikus:)

16/L

2011. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a romantikus,csöpögős szexet választanám! Egyébként a mi kapcsolatunkon belül mindkettő működik,ha úgy van kedvünk,de esetünkben az "érzelem mentes szexet" sem mondanám érzelem mentesnek,hiszen szeretjük egymást,csak van,amikor nem ez kerül előtérbe,hanem az állatias ösztönök. Összességében és akkor is jobban élvezem a romantikus szexet,főleg mert valódi érzelmekről van szó.

19/L

2011. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én inkább a romantikus csöpögőset választanám. L/1*
2011. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!