Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi határozza azt meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi határozza azt meg, hogy egy pasi tetszik nektek vagy sem? Melyik fontosabb: Kívülről jól néz ki? Vagy inkább, hogy milyen a személyisége?

Figyelt kérdés

Ti Milyen Pasikra buktok?

A "rossz fiukra", vagy a "kedves, jó fiukra"

Illetve, ha van egy pasi aki így ránézésre tetszik nektek, mit akarnátok, hogy udvaroljon nektek?


2011. júl. 6. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem azért tetszett meg amostani pasim mert aranyos kedves volt pörgős és mindig mosolygott
2011. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a 180cm v afeletti,szélesvállú borostás férfias férfiakra bukok...kevés van ilyen manapság...(merthogy a belső is számít).De a legfontosabb a kémia,aztán pedig a belső.Ha nincs meg a kémia,lehet felőlem a brad pitt,akkor se fog kelleni :)
2011. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem az a legfontosabb, hogy fel tudjak rá nézni. elég kritikus vagyok sajnos, szóval nekem nagyon fontos az, hogy úgy érezzem nálam okosabb, imádom ha egy férfi okos, művelt, valamihez nagyon ért és emiatt tisztelhető. persze emellett a külső is számít, de általában ezek miatt nálam kevésbé jól kinéző fiukba szeretek bele :D szóval amint látod mindenkinél más, csak légy önmagad, azért nem árt tapogatózni, hogy mit szeret a kiszemelt lány, de ne akarj mindenáron megfelelni. nagy közhelyek ezek, de igazak :D
2011. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A jó humorú, intelligens (igaz, ez az előző tulajdonságból már automatikusan következik), kedves srácokat szeretném =)


Külső: Legalább velem egy magasságban legyen (165 cm, ezt nem nehéz teljesíteni :D), legyen ápolt, (többek között ne legyen nagyon pattanásos), és öltözködjön normálisan = pl. egy ünnepélyesebb rendezvényre ne hawaii virágos inget vegyen fel, és ne hordjon rózsaszín cuccokat x'D


l/19

2011. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Külső megfog, belső megtart :)

Ez nálam is így van...Ha külsőre egyáltalán nem tetszik akkor halott ügy részemről...De barátok mgé lehetünk (fúú de utálják a pasik ezt a dumát :D) de ha külsőre bejön, és belsőre is, akkor tökéletes :)

2011. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!