Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Milyen az a pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen az a pasi aki akármilyen helyes, de a személyisége miatt nem jönnétek össze vele?

Figyelt kérdés

Milyen személyiség forma az ami taszít titeket egy pasiban?


Kort is írjatok. Köszi.


2009. júl. 27. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

1. Nagypofájú egoista f.aszkalap.

2. Romantikus trubadúr lovag.

3. Szobamamusz

4. Műveletlen agresszív vadbarom.

28/N

2009. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

1,2-hoz már volt szerencsém!!! :S

Vagy egy egoista p*cs tényleg, mert tudja magárol, hogy "túl jó" -.-"

Vagy vmi Arturkirály lovagja, aki éjszaka közepén felkelt és szerelemet vall telefonon keresztül :S.

16L.

2009. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Csatlakozom az előttem szólóhoz! 27/L
2009. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Az első hozzászólást még kiegészíteném azzal, hogy az is idegesítő tud lenni, mikor valaki folyton okoskodik pfff... Főleg akkor, mikor alapvető dolgokat mond el, és ezek után hiszi azt, hogy okosat mondott:D
2009. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Ja, lemaradt, 20/L, bocsi(:
2009. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Az én ex párom, magában egy taszitó alak:)

Képes volt órákon át nézni magát a tükörben, kozmetikai szerből ha 100 fajta nem volt otthon.Beképzelt volt, mindig azt mondta hogy ami jó az jó:)Eltartatta magát, vagyis mikor összejöttünk felhagyott a munkával, a házi szolgájának nézett, ergo nekem 24 óra munka után is ki kellett nyalnoma seggét:)Ha elmentünk bárhova mindig a legdrágább kajákat vette meg magának nem zavarta hogy én már enni sem tudtam mert kifosztott a vagyonomból:)

Szőke herceg volt, télleg helyes volt, viszont belül egy nagy nulla!!

2009. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Lemaradt, 19/L
2009. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Jujj!Elég sokat ismerek!

1. tipus

aki tudja, hogy milyen jó pasi, és csak játszdozik a lányokkal, meg széditi őket, meg csak dugni akar, szóval az a PARTYARC-ufff ez a legrosszabb

2. tipus a hős szerelmes,aki már annyira bizonygatja, hogy szeret, hogy minden 10-20 percben-még éjjel is- vagy sms-t ir, vagy felhiv-nah ez baromi idegesitő-Szerintem semmit sem kell túlzásba vinni!

3. a kis stréber, okoskodó, aki mindig mindent tud, mindenkinél jobban

4. a paraszt aki társaságba nem tud viselkedni

5. a zsugori aki veled fizetteti ki a vacsit-nah ez azért durva

2009. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos én összejöttem vele. Már vagy tizenkét éve. És hogy milyen? Egoista f*szkalap. ÉNÉNÉNÉN...
2009. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Az első válasz mindent elmondott (:

Én még azt tenném hozzá, hogy sose jönnék össze olyannal, akiről 100 méterről már ordít, hogy milyen zenét hallgat.. Szóval az ilyen zenefanatikusokkal. Valamiért taszítanak.


16L

2009. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!