Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy lány szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy lány szerelmes egy fiúba? (külső, belső)

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 17:54
 1/6 anonim válasza:
hát a kettő együttesen szerepet játszik a dologban szerintem, és mindkettő fontos. meg hogy a kémia működjön. :D
2011. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát biztos nem az ilyen hülye kérdésektől:)
2011. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod: a külső ami megfog, a belső ami megtart!
2011. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem fontos a külső, igazából nincs zsánerem, szóval leírom hogy néz ki a párom:) Barna rövid haja van, ilyen kis kócos mindig, gyönyörű szép barna a szeme. Elég magas, nem kigyúrt, inkább vékony, de izmos.

Ha a belső érdekel, én imádom a páromban, hogy nagyon intelligens (ez nem azt jelenti hogy van 3-4diplomája, nem járt egyetemre, de nagyon okos), férfias, bátor, másokkal nagyon bunkó tud lenni, de velem mindig kedves, hűséges, őszinte (bár ezt mindig csak utólag tudom értékelni), látom rajta, hogy szeret és bármit megtenne értem. Ő a tökéletes férfi számomra:)

2011. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, ha a fiú nagyon jól néz ki.
2011. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy más mitől, de, hogy én mitől azt még úgy se. Ezt nem tudom megfogalmazni. Egyszerűen én olyankor csak annyit mondok a srácról, hogy Van benne valami...valami amitől számomra olyan "különleges". És nem a szerelem első látásra dologról beszélek.
2011. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!