Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem. Hogyan tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok, egy olyan férfibe, akibe kellene, hogy az legyek.

Hogy tudnám őt kiverni a fejemből??? Egyfolytában rá gondolok, és szeretnék szabadulni ettől az egésztől.

A saját illetve az ő érdekében...


Aki tud valami tanácsot adni, azt megköszönöm!


Oltásokat nem kérek!


24/L


2011. júl. 6. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit részletesebben leírhatnád, hogy mi a helyzet. Házas, jóval idősebb tőled? Főnököd? Tanárod?
2011. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Tudom furin jön ki, mert én fiatalabb vagyok Nálad (18/L), de hasonló cipőben járok. Én mos határoztam el, hogy bulizok továbbra is, csak nem koptatok le minden pasit.

Szerintem karold fel valamelyik barátnőd, menjetek el bulizni és csapj egy felejtős estét. Adj esélyt a közeledő fiúknak... Ha eszerint élsz, egy idő után jön más. Én is, így teszek mostanában. ;)

2011. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Beszélgess barátnőkkel,a( pasiról is lehet),legfőképp kösd le magad, csináld azt amit élvezel. Mozizz,sportolj,szervezz programokat.
2011. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hogy miért jobb ez így, ez most lényegtelen. Bocsi, de nem akarom részletezni!


Igen igyekszem magam lekötni. :)


De sokszor ott van a fejemben, mindegy remélem idővel majd elmúlik ez az érzés...

2011. júl. 6. 22:15
 5/7 anonim válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok,csak tőlem sokkal idősebb lánn után megy/ment a vágyakozás. Picit pozitívabban kell látni,hogy értékes vagy és jön más elérhető közelségben :)

Jó éjt! :)

2011. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én 4 év után,úgy tudtam elfelejteni a pasit akit imádtam és soha nem volt az enyém,hogy mondtak róla pár nem jó dolgot...pl minden nőt hülyít, mindenki csak arra kell neki,semmibe veszi a nőket, meg más dolgok is...

bár gondolhattam volna ezt előbb is,nem 4év után, de így alakult.

próbáltam minél több nem jó infót gyűjteni róla, és végreee sikerült teljesen kiábrándulnom belőle!!:))


nem tudom neked sikerül-e így, de próbálkozz:)

2011. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
csak is.. szilvásbuktával
2011. júl. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!