Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem! Ellenszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem! Ellenszer?

Figyelt kérdés

Reménytelen szerelemnek van ellenszere? Lábalt már ki belőle valaki könnyen és gyorsan? Olyan idiótának érzem magam. Van egy srác aki nálam jóval fiatalabb. Teljesen oda vagyok érte, mint ha újra tini lennék. Az érzés kölcsönös, de vannak olyan okok ami miatt mind a ketten tudjuk, hogy nem lehet semmi sem közöttünk. Próbáltuk kerülni egymást, de az sem volt jó. Ha látjuk egymást akkor sem jó. Mi a fenét lehet ilyenkor csinálni???????

Más is van ilyen helyzetben, vagy csak én vagyok ennyire "szerencsés"? Mindenféle tapasztalatot, véleményt és segítséget szívesen fogadok. Előre is köszönöm!


2011. máj. 19. 13:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ha, nem megy az a kapcsolat, akkor hagyd, csak magadat készíted ki. Próbálj meg több időt tölteni barátokkal, családdal, az ilyen esetekbe sokat segít. Esetleg valami új hobbit keress ami huzamosabb ideig leköt:)

2011. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy a kor nem akadály. Van nekem 25 évvel idősebbel kapcsolatom. És aztán?

22/N

2011. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
ilyenkor szoktak elköltözni egy másik kerületbe, vagy városba.
2011. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én régebben direkt már srácoat néztem ki magamnak, és így sikerült elfelejtenem a régebbit.:)
2011. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha biztosan nem lehet semmi, akkor csak a beletörődés és egy másik társ keresése segíthet. Fontos, hogy ne sajnáld magadat.
2011. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
cián
2011. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelenül szerelmes vagyok én is. Ha vele vagyok, nem jó, ha nem látom, belehalok. 10 éve próbáltam még elkerülni, de hiányzott, 4 éve próbáltam minél többet találkozni vele, de csak rosszabb lett, 3 éve átmentem szánalmasba, és amikor csak tudom követem észrevétlenül. Így láthatom őt, de ő nem lát engem, és nem olyan nagy a kísértés egyikünkben sem, nem is akarok odamenni hozzá. Szóval én ezeket próbáltam, de egyik sem igazán jött be. Hogy van-e jó megoldás, azt nem tudom, de ezek nem azok. Persze én férfi vagyok. Egy nőnél biztosan másképp működnek a dolgok.
2011. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az ok ami miatt nem lehet közöttünk semmi az elsősorban nem csak a korkülönbség hanem az hogy mind a ketten párkapcsolatban élünk. Tetőzi a helyzetet hogy egy helyen dolgozunk. Elég ha rám néz és kész vagyok tőle arról nem is beszélve ha hozzám ér. Próbáltuk már a 3 lépés távolságot is de egyszerűen nem bírtuk ki. Pedig nem történt semmi közöttünk és még is több van közöttünk Olvasunk egymás szeméből és mozdulataiból. Tudom hogy ez nem normális, de nem tudok tenni ellene semmit.
2011. máj. 19. 15:10
 9/16 anonim ***** válasza:
szarjátok le a korkülönbséget éljetek egymásnak,valszeg egymásnak vagytok teremtve.ismerem a helyzetet,nálam is ilyen alakul ki.
2011. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
beszéltetek erről egymásnak,mire jutottatok?
2011. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!