Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma lesz életem első csókja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz életem első csókja, milyen érzés lesz?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vok, ma fogok életemben először csókolózni? milyen lesz? El lehet rontani?
2011. okt. 21. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó.

Ma fogsz ha minden jól megy.

Jó lesz, ha a másik nem csókol bénán.

Nem lehet elrontani.

2011. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ozsi987 válasza:
100%
Nincs olyan, hogy elrontod!! Van, hogy nem olyan csodálatos érzés elsőre, mint gondolnád, de ez pároktól függ. Volt olyan pasi, akivel az első csók tökéletes volt, de mégsem lett belőle kapcsolat. Volt, hogy nem volt olyan összehangolt, de a gyakorlás meghozza a hatását. Nem kell erőltetni, kezd pici puszikkal a lány ajkán, aztán majd beindul. Ügyes légy és ne izgulj rá! Ezt nem lehet elrontani, már ha nem fojtod meg elsőre a nyelveddel. Levegőt azért adj neki!! :) Ha megvolt, beszámolót kérek, hogy hogy sikerült! :)
2011. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
óóóó,nekem is ma lesz az első csókom :P,és szörnyen félek. A lényeg,hogy ne izgulj!Sok sikert!
2011. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jéé, már ezt is tervezni szokás? :)

Bezzeg az én időmben* még spontán csináltuk...

*Pedig annyira még nem is vagyok öreg.


26L

2011. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nyálas
2011. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél előtte hagymát.
2011. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És ő se egyen...
2011. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) Nagyon izgultam de nagyon jó volt. Csodás volt. Egy elég nyugis helyen történt nem is találhattunk volna alkalmasabb helyet(folyópart). Nem tudom megfogalmazni. Még a hatása alatt állok :)
2011. okt. 21. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!