Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 1 éve és 3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt (18, és én is), és tudom hogy furcsa, de az apukájával még nem találkoztam. Anyukáját + tesóját is elég soká mutatta be (1 éves évfordulónk előtt 5 nappal). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor náluk vagyok, sosincs otthon az apukája, pedig elég sokat vagyok ott. Hogyan kérdezhetnék úgy rá, hogy mi van az apukájával, hogy ne legyek tolakodó, és ne bántsam meg? Egyszerűen eddig még nem volt pofám rákérdezni, mi van az apjával, nem akartam megbántani, ha esetleg tragédia történt...
2011. máj. 2. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint milyen tragédia? Azt írtad, sosincs otthon...Nem hiszem el, hogy még nem terelődött a szó a szülőkre ennyi idő után...
2011. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs otthon sosem, én legalábbis még nem futottam össze vele. Tragédia alatt halálesetre gondoltam... És nem, nem terelődött :S mamájáról mesélt nekem múltkor, apukájáról még nem.
2011. máj. 2. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos ennyi idő után már vagytok olyan kapcsolatban, hogy rákérdezz..Hiszen több, mint egy évről beszélünk! Ha meg tényleg meghalt, akkor el fogja mondani. Számomra hihetetlen, hogy erről ti nem beszéltetek.
2011. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én még egy éve sem járok a barátommal, de már bemutatott a szüleinek! Na de ez mellékes.. Ha tőle félsz kérdezd meg a tesójától! :) De szerintem beszéljétek meg!


13/L.

2011. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt még megérteném, hogy sok idő elteltével mutat be a szüleinek, bizonyos okok miatt, pl.: szégyenli az otthonát, szülők isznak..stb, de, hogy nem is beszélt róluk, ezt már nem...
2011. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
???
2011. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy éve folyamatosan nincs otthon? Ez sántít. Nem jársz/ hívnak a családi ebédekre, ünnepekre?? Mert engem fél év után hívtak mindenhova (névnapok, szülinapok, ballagás, még az én névnapomat/szülinapomat is megtartották!! ebéd volt) Most meg alap dolog hogy mennem kell, tehát engem is felhívnak hogy várunk ám!

Engem a barátom egy hónap után bemutatott, másfél éve vagyunk együtt. Az apukája meghalt 3éve. Én sem tudtam először amikor azt mondta hogy "megyek apuhoz", hogy a temetőbe megy hozzá. Aztán később beszélgettünk elmondta hogy meghalt. Sőt mai napig én segítem át azokon az időszakokon amikor nagyon hiányzik neki és maga alatt van.

Nyugodtan kérdezz rá hogy: és apud? Hidd el hogy nem gáz, te nem tudhatsz mindent, ha tényleg tragédia áll a háttérben egyszerűen mond azt hogy nem tudtam sajnálom.

2011. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na,mi volt az oka,hogy nem láttad 1évig?
2019. ápr. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!