Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy sztárba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy sztárba! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Nem is úgy fogalmaznék, hogy szerelmes vagyok, mert nem is ismerem. De annyira édenek és cukinak tartom. Vele van kitapétázva a falam. Ő a háttérképem mindenhol. Éjjel róla álmodok, nappal pedig róla álmodozok. Éjjeleket bőgök át, mert nem találkozhatok vele. Twitteren, amikor kiír valamit mint egy idegbeteg, egyből írom neki, hogy mennyire imádom, és kérlek kövessen vissza. És minden tweetjét retweet-ezem. Bármit megtennék, hogy visszakövessen. Végre sikerült segítséget kapnom, és így tudtam neki rajongói levelet küldeni. De olyan őrült vagyok, hogy mivel 3 autogram címe van mindegyikre küldtem levelet, ráadásul mindegyikre külön-külön 10-et!Otthon mindig olyan kitűzőt hordok, amin az ő képe van, szinte minden nap a kezemre írom a nevét. Még a legapróbb képet is kivágom róla az újságból. És képtelen vagyok felfogni, hogy nem érhetek hozzá! A b.nőm szerint pszihológus kéne, de szerintem meg nem. Anyám szerint is minden rendben, de a barátnőm azt mondja, hogy anya csak nem veszi észre... Szerintetek mit tegyek? A fiúk nem érdekelnek, mert ők nem olyanok, mint Ő. Minden fiúban Őt keresem. Ha meglátom a tévében folyamatosan sikítozok. A filmjét minden héten újra nézem, már több, mint 50-szer láttam. Az egyetlen számát is minden nap többször is meghallgatom. Mindig olyan hülyeség merül fel benne, hogy mi lenne, ha énekesnő lennék, kimennék USA-ba, és akkor összejöhetnénk. És most apukámat győzködöm, hogy vigyen ki amerikába. Minden nap tanulom az angolt, és új szavakat tanulok, hogy jobban menjen. És mint egy őrült spórolok a repülőjegyre és a koncertjegyre, ha esetleg M.O-ra jönne. VIP jegyet szeretnék, és arra is megszállottan gyűjtök. Úgy érzem, hogy csak érte élek, hogy most már nincs más célom, csak az, hogy vele találkozhassak, és megöl a gondolat, hogy nem érinthetem meg őt. Igazából szeretem ezt az érzést meg nem is. A rossz, hogy sosem lehet az enyém, de az a jó oldala, hogy annyira élvezem, amikor róla álmodozok. Hogy megcsókolom, és hasonlók... :$ Szerintetek ez normális? 14 éves lány vagyok.
2011. júl. 7. 11:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez már kicsit beteges, azt hittem én vagyok az, a Green Day mániámmal:D Nem kell pszihológus, de ugye tudod, hogy ha Amerikába is mész, nem találkozol vele?:P Szabad tudnunk, ki az?:D

13L

2011. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális. Tanuld az angolt, ha Magyarországra jön, akkor menj el a koncertjére, esetleg megpróbálhatsz beszélni vele. Lehet, hogy akkor ki is ábrándulsz.

De idővel ki fogod nőni ezt :)

2011. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. Hát... ha nem nevettek ki... Jaden az, a Karatekölyökből, Jaden Smith :$ :$ Nagyon tetszik a haja is meg minden rajta. És ez már december óta tart. :/

És köszi a bíztatásT, a koncertjére (ha lesz) muszály lesz VIP jegyet szereznem :D

2011. júl. 7. 11:58
 4/23 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:53

Tudom, hogy az kevés, hogy Amerikába menjek. Régebben úgy gondoltam, hogy az ha Amcsiba megyek megold mindent, feljogosít arra, hogy vele találkozzak, de ez őrültség, hiszen akkor több százan találkozhatnának vele ://

2011. júl. 7. 12:01
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem többszázmillióan :)
2011. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:02

Kössz, most sokkal jobban érzem magam... x""DDD

2011. júl. 7. 12:28
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyan ez a helyzet, ugyan ennyi idős vagyok, mint te. Igaz, hogy az én kedvencem magyar színész, és már kétszer találkozhattam Vele előadás után, még így is nagyon rossz, mert hiányzik... Nagyon... :( Nem tudom, mit kéne tenned, mert én is tanácstalan vagyok! Ha gondolod, írhatsz privit! :)
2011. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi, írni fogok privit :))
2011. júl. 7. 12:46
 9/23 anonim ***** válasza:
Oké, várom! :-)
2011. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is pontosan ennyi idős voltam, amikor majd' megvesztem egy sztárért, és én is 100%-osan meg voltam róla győződve, hogy ez szerelem.:)

Mára már természetesen kinőttem, hidd el, Te is ki fogod, csupán most abban a korszakban vagy, amikor kezdesz kialakulni/átalakulni érzelmileg is, hogy a későbbiekben át tudd élni a valódi szerelmet is egy "valódi" fiúval.:)


18/L

2011. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!