Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy sztárba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy sztárba! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Nem is úgy fogalmaznék, hogy szerelmes vagyok, mert nem is ismerem. De annyira édenek és cukinak tartom. Vele van kitapétázva a falam. Ő a háttérképem mindenhol. Éjjel róla álmodok, nappal pedig róla álmodozok. Éjjeleket bőgök át, mert nem találkozhatok vele. Twitteren, amikor kiír valamit mint egy idegbeteg, egyből írom neki, hogy mennyire imádom, és kérlek kövessen vissza. És minden tweetjét retweet-ezem. Bármit megtennék, hogy visszakövessen. Végre sikerült segítséget kapnom, és így tudtam neki rajongói levelet küldeni. De olyan őrült vagyok, hogy mivel 3 autogram címe van mindegyikre küldtem levelet, ráadásul mindegyikre külön-külön 10-et!Otthon mindig olyan kitűzőt hordok, amin az ő képe van, szinte minden nap a kezemre írom a nevét. Még a legapróbb képet is kivágom róla az újságból. És képtelen vagyok felfogni, hogy nem érhetek hozzá! A b.nőm szerint pszihológus kéne, de szerintem meg nem. Anyám szerint is minden rendben, de a barátnőm azt mondja, hogy anya csak nem veszi észre... Szerintetek mit tegyek? A fiúk nem érdekelnek, mert ők nem olyanok, mint Ő. Minden fiúban Őt keresem. Ha meglátom a tévében folyamatosan sikítozok. A filmjét minden héten újra nézem, már több, mint 50-szer láttam. Az egyetlen számát is minden nap többször is meghallgatom. Mindig olyan hülyeség merül fel benne, hogy mi lenne, ha énekesnő lennék, kimennék USA-ba, és akkor összejöhetnénk. És most apukámat győzködöm, hogy vigyen ki amerikába. Minden nap tanulom az angolt, és új szavakat tanulok, hogy jobban menjen. És mint egy őrült spórolok a repülőjegyre és a koncertjegyre, ha esetleg M.O-ra jönne. VIP jegyet szeretnék, és arra is megszállottan gyűjtök. Úgy érzem, hogy csak érte élek, hogy most már nincs más célom, csak az, hogy vele találkozhassak, és megöl a gondolat, hogy nem érinthetem meg őt. Igazából szeretem ezt az érzést meg nem is. A rossz, hogy sosem lehet az enyém, de az a jó oldala, hogy annyira élvezem, amikor róla álmodozok. Hogy megcsókolom, és hasonlók... :$ Szerintetek ez normális? 14 éves lány vagyok.
2011. júl. 7. 11:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
En pedig ugyanigy rajongtam egy pasiert, kozel 3 evig, majd kikoltoztem Angliaba es csodak csodaja, mar 5 honapja egyutt vagyunk... :) Csak kitartas kell, pozitiv gondolkodas es magadba vetett hit.
2011. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
En igy voltam Joe Jonas-al =)))) en is mar azt ereztem hogy szerelmes vagyok :-s :))) de egy ido utan teljesen elmult ez az erzes :p foleg amikor megtetszett egy srac a suliban XD haha
2011. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
pont mintha én írtam volna :|:D
2011. szept. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

szia!

Szerintem normális dologról van szó, nyugi, énis átestem rajta,2x is( egyszer egy franciával egyszer egy amerikaival, az egyik 4 évig tartott). Ezt majd egy valódi párkapcsolat megoldja,ne izgulj emmiatt:)

2012. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Akár én is írhattam volna.Persze én másba vagyok beleesve.Egy pankrátor, ráadásul 17 évvel idősebb nálam.Nekem is minden vágyam hogy találkozhassak vele miatta regisztráltam twitteren,a bevonulózenéje a csengőhangom,ő a háttérkép a telefonomon, és én is Amerikai (Chikago)útra gyűjtök.De csak oda.Úgyis hónapokba telne mire kinyomozám hol lakik pontosan.:)De én már 17 vagyok és nem akar elmúlni, rengeteget sírok,és én is minden nap róla álmodok és álmodozok.Én is kitaláltam hogy pankrátor leszek és akkor összejövünk,már járok gyúrni(egyenlőre még csak tésztát), meg edzeni, de tudom hogy esélyem sincs mégis mindent megteszek hogy közelebb kerülhessek hozzá vagy legalább visszakövessen twitteren.Van egy piercing a szájában.Már nyúzom anyámékat hogy had legyen nekem is,azzal már elértem valamit hogy azt mondták ha leérettségizek akkor lehet.

Mellesleg Phillip Jack Brooks azaz CM PUNK-ról áradozok itt.XD

17/L

2013. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Won válasza:

Neked bejön ez a modor?

Engem picit idegesít, olykor.... :D

2013. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
en ugyanigy vagyok. en is Jadenert halook meg. azert kerestem ilyen remenytelen szerelem kerdeseket. olyan vagy mintha az ikertestvetem lennel. :D annyira hianyzik Jaden :(
2013. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
és az normális ha 22 évesen is ilyet érez az ember?! :$
2013. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Na,hagyjuk már!:DD Nekem meg Slashsel van így xd Róla szól az élet!Mintha az ikertesóm lennél!Szívemből szóltál!


14/L

2014. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Én is átéltem hasonlót, azonban szerintem rá kell hogy gyere:nem ez az igazi szerelem.

Álmodozni lehet, csak az a rossz ha el is hiszed hogy mindez valós. Szerintem felesleges a pszichológus, idegenek nem igazán tudják átérezni az ilyet.

13/L

2016. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!