Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy manapság a tinédzserek 97 százaléka "szerelmes" egy sztárba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert ez a trend, SAJNOS
2011. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És most ezt mindenki trendből csinálja???(nemhiszem)
2011. ápr. 27. 20:23
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinél vannak ilyenek, bár mondjuk én 9-11 éves voltam amikor ilyen kis hülye voltam =). De pl. barátnőm 20 évesen is képes "isteníteni" egy sztárt...
2011. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mert hülyék. Normális ember nem szerelmes egy sztárnak kikiáltott senkibe. Mitől felsőbbrendű és különb valaki csak azért, mert szerepel egy agyon reklámozott, gagyi filmben, vagy elénekel egy nyálas szart?

És mivel a média mindenhol őket futtatja, az jön le az embereknek, hogy ők mennyire menők, sikeresek és mindenük megvan és ilyenek akarnak lenni, vagy legalábbis részesülni a ragyogásukból. Ez nem szerelem, hanem egyfajta birtoklási vágy, vagy irigység. Hiszen mégis csak jobb felvágni egy ilyennel a barátnők előtt, mint egy hétköznapi sráccal és a fizetése is sokkal több. De egy híresség nem fog összejönni egy átlagos emberrel, mindegy, hogy melyik nemhez tartozik.

2011. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mióta vannak sztárok, azóta ez így van.

Előtte meg a másfajta híres emberekbe (pl. milliomosok: lásd meseautó) voltak szerelmesek.


Ez együtt jár a hormonok indulásával... a szervezet ilyenkor próbálja ki magát.

Ha nem harapódzik el nagyon, akkor nincs vele gond.

2011. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

F17 vagyok és én belé vagyok szerelmes XD

http://www.youtube.com/watch?v=2cPTUcnFX4k&NR=1&feature=fvwp


de elfelejteném egy magyar lányért:D

2011. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
:DD
2011. ápr. 28. 20:53
 8/18 anonim ***** válasza:
én Logan Lermanbe vagyok belezugva... talán a tinik azért zúgnak bele a sztárokba, mert csak a jó tulajdonságaikat jelenítik meg. de pl. ha valaki egy színészbe szerelmes, akkor nem magába a szíészbe, hanem az általa eljátszott (általában ugye tökkééletes) karakterbe szerelmesedik bele,hiszen a filmekben minden túl van szépítve. meg mert sztárok csak a jóképűekből lehetnek jórészt. és szerintem a hírnév és a pénz is közrejátszik. O.o
2011. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hülyeség hogy ha vlaaki szerelmes egy sztárba, nem is ismeri valójában, csak egy beállított imageet lát. Én is odaáig vagyok (nem vagyok bzi, csak mint példakép stb.) Bruce Willisért, meg ezekeért a nagy akciósztárokért, hogy micsoda kemény fiúk, meg vagányok, meg minden, de letudom szűrni a valóságot, és tisztéban vagyok vele hogy a való életben bruce willis nem fogja kiszedni a merciből a blokkolás gátlót az autópályán hogy aztán egy 360ossal széptlőjje a rosszarcokat.
2011. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez így volt 15 éve is, nem csak "manapság", csak akkor még más sztárok voltak...


25 N

2011. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!