Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar ha valaki ilyen "feltűnően "néz?

Figyelt kérdés

Múltkor ültem a fogászaton és előttem ült egy 30-40körüli pasi,az hátrafordult és szó szerint engem bámult,nem vette a lapot,hogy miért nézek rá mint borjú az új kapura..Aztán már tényleg nagyon zavart és inkább elfordítottam a fejem,de ő továbbra is nézett.Aztán egy idős nő beszólt neki,hogy "nem gondolja uram,hogy nagyon zavaró másnak ha maga folyton bámulja és nem veszi le róla a szemét!?"Erre nem mondott semmit. Nem azt mondom,hogy rám nem nézhet senki,csak engem zavar ha valaki olyan feltűnően néz,hogy az már tényleg zavaró..


Mást is zavar vagy csak én vagyok ilyen?


2011. júl. 7. 15:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem voltam kihívó ruhában.
2011. júl. 7. 15:01
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Meg csak kihivo ruha sem volt rajtad?

Akkor mit nezett?

A szepsegedet?

2011. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Engem is zavar, nem is kicsit, elég türelmes vagyok,de ha nagyon sokáig néznek rám jön az 5 perc és vagy beszólok valamit, vagy elkezdek hülye fejeket vágni,de volt olyan is mikor idősebbek néztek sokáig(mamik,papik) akkor a kacsintás is beválik :DDD
2011. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Én is utálom, ha egy öregebb fószer bámul. Az olyan visszataszító... -.-" Mert ha egy helyes fiatal srác csinálja ugyanezt, az nem zavar, sőt :P de ha egy idős pasi, az nekem is visszataszító, főleg ha olyan, aki unszimpatikus is. Mert az más, ha lopva rád pillant. De ha folyamatosan, egyfolytában csak néz, néz és néz, az már egy idő után nagyon nagyon zavaró tud lenni... Megértelek :O :))
2011. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Férfiként mondom, szerintem nagyon tahó szokás! Engem még az is zavar, ha valaki bamba képpel próbál szemezni. Legalább somolyogjon, vagy valami. Ha én nézek valakit, legalább "valamilyen" arcot vágok, de ez a szimpla bambulás... komolyan nem értem.
2011. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar, nem csak téged kedves Kérdező! Nem is tudom megérteni az ilyen embereket.. Velem is történt már hasonló pl metrón, nem folyamatosan ugyan, de mivel nekem háttal volt az illető pasas, kb fél másodpercenként rám nézett, mintha kérdezni akarna valamit vagy nem tudom, egyszerűen zavar. A párom is ugyanezen a véleményen van, őt is nagyon zavarja hogyha valaki bámulja.
2011. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Liz21 válasza:
100%
szúrdki a szemét ! vagy ha kedvesnek akarsz tünni mond meg neki hogy ne nézzen annyira mert kiszúrod a szemét!
2011. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lettem volna a helyedben. Magamat ismerve tűrtem volna, de egy idő után tuti beszóltam volna..:)

Én eleve nem szeretem, ha hozzám képest idősebb pasik nézegetnek, főleg, ha hosszú perceken keresztül folyamatosan néz. Egyszerűen idegesítő, meg az is, ha valaki nem sokáig, de nagyon feltűnően néz.

16/L

2011. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zorana ***** válasza:
51%
Én annyira nem bírom ha bámulnak hogy kb 2 perc alatt megunom és beszólok vagy rá mozdulok hogy mit kell nézni ? ... Kiborítanak ezzel! Ritka az aki vissza szól :D uh ne tűrd ...reagálj !
2011. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!