Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan megnézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan megnézi a lányokat az utcán engem ez nagyon zavar régebben nem csinált ilyeneket de most megnézi őket és nem is csak lesve hanem elég feltűnően! Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig azt érzem hogy én nem is vagyok szép és sokkal jobban tetszenek neki azok a lányok akiket megnéz!
2008. dec. 19. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Azt jelenti, hogy önbizalomhiányod van.
2008. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Egyrészt. Másrészt meg a srác gyanús. Attól még, hogy önbizalomhiányod van, mitől kezdte el ezt újabban vajon?
2008. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Az én pasim is megnézi a csajokat de engem ez soha nem bántott mert én is szoktam bámulni a pasikat attól hogy kapcsolatba vagyunk a látásunk még nagyon jó nagyon boldogok vagyunk együtt 3 hónap múlva közös babánk lesz és soha nem fordult meg az a fejembe hogy azért nézz csajokat mert nem lennék szép hiszen ha neki nem tetszenék akkor nem lenne velem :)
2008. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
megnézni meglehet természetesen,de nem mindegy hogyan.ha gubbad a szeme,és majd' kitekeredik a nyaka mikor velünk van,az szerintem már egyikőnknek se esne jól.nekem legalábbis biztos nem.ha együtt vagytok,legalább tiszteljen meg,és legyen annyi önuralma hogy nem meregeti a szemét másokra.
2008. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
WoOoW,látom alaposan le lettem pontozva :D sebaj.én azért örülök,hogy a párom nem aláz le azzal,hogy srófként jár a feje mások után,ha velem van :)))
2008. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy természetes ösztön az ember részéről, a pasik is megnézik a jó nőket, és mi nők is megnézzük a jó pasikat, akaratlanul is. Attól még nem kezdünk ki mindenkivel, hogy megnézzük. Az már a rosszabb, amit apám csinál, na az tényleg szemétség, mert ő nem megnézi, hanem anyukám előtt is kikezd a nőkkel, még a tesco-s pénztáros nénikkel is flörtöl fizetéskor. Ha a párod ezt nem csinálja, csak megnézi a nőket, akkor abban önmagában semmi rossz nincs, akkor lehet probléma, ha ki is kezd velük.

De egyszer figyeld meg magad, ha a párod nélkül sétálsz az utcán, hogy te hány pasi után nézel hosszabban. Szerintem aki tagadja, az nem mond igazat.

2008. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem tudom, itt mindenki írja, hogy megnézni szabad, de amikor megyek az utcán jön velem szemben egy párocska és a srác mebámul, én sajnálom a csajt... Ha egymással vannak,a kkor ne mérjenek végig másokat.
2008. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
WoOoW Vagy szegény párod nem mer nézelődni, mert tudja, hogy nem kicsit hisztiznél a semmin. XD
2008. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
nem :) egyszerűen megtisztel.érted ezt? nem vagyok hisztis pedig,nem szólnék egy szót sem.
2008. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
Egyet értek az utolsó válaszolóval! Itt nem a hisztiről van szó, hanem egyszerűen szánalmas és sajnálatra méltó a másik fél, amikor látok egy párt akik másokat bámulnak meg!
2008. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!