Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit válaszolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit válaszolnátok, ha egy pasi vita közben ribancnak nevezne Titeket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 15:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyértelműen miatta van a vita akkor. Le hülye b.ziznám, mint amikor máskor megsért, majd elfordulnék töle. Ammire jó esetben magába néz és bocsánatot kér. Aztán megint boldogság :)
2011. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
43%

Ha én ezt mondanám egy nőre, és ezért a nő megütne engem, akkor az biztos, hogy én visszaütök. Ha a nő tökönrúg, akkor meg megverem a nőt (vagy egyszerűen csak pįnán rúgom/mellbe ütöm). (Engem nem érdekel, hogy az embernek pįnája van-e vagy sem. Ha megtámad, akkor megvédem magam.)


Ha a nő szóban reagál, akkor én is csak szóban.

2011. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Engem már ri.bancoztak le veszekedés közben,de semmi okuk nem volt rá.Nem ütöttem meg,nem pofáztam vissza,csak simán otthagytam.Kimentem az ajtón.Később hívott meg minden,bocsánatot is kért..
2012. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!