Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Zavarna ez benneteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavarna ez benneteket?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy stria-im vannak a hátamon néhány helyen.

Nagyon csúnyák,vörösek,olyan mintha ostorral elvertek volna.

Azért van mert túl gyorsan növök és a bőröm nem tudott olyan gyorsan nyúlni.Nem szívesen járok azóta fürdőbe sem mert eléggé zavar.

20 f


2011. júl. 7. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Használj terhességi krémet.

Engem nem, bár szeretem a pasik hátát simizni.

20/L

2011. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pasinál nem gáz.Nekem is van a combomon de nem izgat.
2011. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egy szép sexy nő hátán lévő hosszú vágás nyomok is lehetnek sexyk, persze jó az ha nincs.
2011. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi ez jól esett:)
2011. júl. 7. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak csíkjaim a combomon, mivel télen gyorsan hízok és nyáron gyorsan leadom. Egyébként nem izgat, mivel akinek nem tetszik, ne nézzen.
2011. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
napozz, idővel elhalványul.
2011. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van sajnos :( egykét helyen jó mély is bár én leszarom mer nem tehetek erről :D

15/f

2011. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a combomon van, de lassan már teljesen elfogadom. Ez van, nem tehetek róla, mert nem azért alakult ki, mert hirtelen sokat híztam vagy fogytam. Egyszerűen ahogy nőttem kialakult.

Engem nem zavarna!

16/L

2011. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!