Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tette ezt? Én nem értem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt? Én nem értem

Figyelt kérdés
Ma vettem magamnak egy plüsstakarót(a bátyámnak van már vagy 10,de elvette, mondván, hogy kell neki)és láttam, hogy a szobájában ráveri a farkát, aztán meg beletörli.Miért csinálta ezt?
2011. júl. 7. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert hülye, de mégis milyen kérdés ez? :D
2011. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de mégis miért, talán ráizgul a plüssre?
2011. júl. 7. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha igen, akkor elég beteges, de te lány vagy fiú vagy és hány éves?
2011. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem felizgul az animal szexre :)

gondolj bele mit érezhet mikor azt csinálja: elképzeli milyen lehet egy mackóval :))

a Susogós Mackókben van egy ilyen rész ;D

hhhhmm....nem fázom télen,aaahhw....:D

2011. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19:14 szerinted? biztos lány,ha már ráveri a farkát ... :D
2011. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a tesóját kérdeztem, hanem a kérdezőt, hogy ő lány-e xD de azért ott a pont :D
2011. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 15/L vagyok,de én is szeretem, ha hozzám ér a plüss,csak én nem akarok szexelni vele. biztos neki is az tetszhet,csak hát már a többi pléd is büdös, meg csúnya.
2011. júl. 7. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Az alapján amit elmeséltél nem csodálom, de beszéld meg vele vagy nem tudom, ezt ajánlom
2011. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fujj,a tesód nem 100-as!
2011. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!