Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi nős. De miért tette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi nős. De miért tette ezt? Nem értem mi játszódhatott le benne ekkor.

Figyelt kérdés

Egy igazi plátói szerelem részemről, számomra ő a tökéletes, de csak rajongás jutott eddig mert: nős.

Sose beszéltem vele sokat, de ahogy észrevettem ő is kedvelte a társaságom ha úgy adódott, de mind ketten nagyon csendes emberek vagyunk. Ekkor halvány jele se látszódott egyikünkön se, hogy érdekelné a másik (legalább így tettem). Csak tényleg nagyon ritkán futok össze vele. Nos jön a mesébe illő része:

Betért egy szórakozóhelyre ahol én is időztem, és felrángatott lassúzni a zenére, meglepődtem. Simogatta a fejem, nagyon kedves pillanatok voltak, és megcsókolt. Rengeteg ismerős vett minket körül, nem volt részeg, tisztában volt a körülményekkel, és hogy ránézve még lehetnek következményei az ott zajlottaknak. Zavaromban gyorsan kereket oldottam. Nagyon sokat sírok azóta. Ezt túl közepébe vágó volt mindennek és nem értemm mivann.


2010. jan. 23. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem keresett azóta, akkor nem számítasz. Vagy fél.
2010. jan. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
hallottál már a mónyikasó ról? neked való hely!
2010. jan. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elözőnek: Az Móunyika só, bocs az offért.
2010. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért tette? Mert látta rajtad, hogy nagyon érdeklődsz felé és gondolom a pillantásaid is elég meg győzőek voltak hogy neked tetszik az illető, és hogy miért csókolt meg? Mert sikerült az ujjaid köré csavarni abban a percben és tett egy kísérletet azzal hogy megcsókol, ezzel megtudva hogy te mit érzel. Max lekevertél volna neki egy pofont amiért nős létére ilyet művel. És ha azóta nem keres téged, akkor megszólalt a lelki ismerete, hogy ez nem helyes, hiszen van otthon valakije aki haza várja
2010. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
08:51 nek :) semmi gond és boccs :P
2010. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a sz@r házasságban élők (esetek 90+%-a) szeretnek ilyeneket csinálni. mind2 fél. a másik már nem elégíti ki őket, ezért keresnek egy harmadik személyt. sztem Neked nem lenne jó ha csak 1 darab hús lennél a házasságuk között. de a Te dolgod. a "férfiak" szeretnek játszadozni de a nős "férfiak" annál inkább. ezt tartsd szem előtt.
2010. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 24. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!