Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert tette ezt velem? Eloszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tette ezt velem? Eloszor o harcolt ertem most meg en akarom visszaszerezni. Ez normalis? Milyen legyek vele ezek utan?

Figyelt kérdés

Egy srac honapokkal ezelott felvette velem a kapcsolatot.akkor egyutt volt meg a baratnojevel.es ugy beszelgettunk.aztan volt egykis pletyka hogy "ravagyok tapadtva a ...pasijara" kozbe o irogatott nekem egysmast. es en megmondtam neki hogy nekem nemjon be.(amugy bejott,csak nemvagyok az a fajta lany aki ratapad masnak a baratjara) es akkor meglepodott nagyon is mert o kicsit nagykepu es azthiszi mindenkit megkaphat es mindenkinek bejon meg en vagyok az egyetlen csaj aki nem fordul utana az utcan. es akkor szakitott a baratnojevel es ramtapadt.nem szallt le rolam.:O

aztan elhivott parszor es jol ereztuk magunktat.

honapok teltek el ezzel de nemvolt semmi.csak annyi hogy barati puszi meg oleles.semmi mas.

aztan honapokig kivolt irva neki msn.re hogy "kell nekem ez a lany" meg neha azon vitatkoztunk hogy ki szereti jobban egymast. meg becezgetett pl.cicam,kicsim,babam,meg elhivott magahoz hogy foz nekem valami finomat meg csinal graffitit nekem.

Es amikor nem ertem ra hogy beszelgessunk vagy ha nem talalkoztunk akkor rosszul volt es hanyt..es o aztmondta hogy nagyon szeret engem.es masok mondtak hogy az eddigi baratnoit elso talalkozaskor rogton lekapta meg hogy mostanaba miota velem joba van megvaltozott..

es egy heten keresztul egyaltalan nem hallottunk egymasrol mert eltunt.aztan utana tok veletlenul osszetalalkoztunk es hazakisert a haverjaval.

aztan masnap egy masik sractol hallottam hogy talalkozott egy csajjal..este meg is kerdeztem tole hogy merre volt de nem mondta el..aztan megis kiszedtem belole.es rakerdeztem hogy ki ez a csaj akivel talalkozott es tok egyszeruen es nyugodtan leirta hogy a baratnoje. de a szemelyes uzenet meg mindig ki volt irva h "kell nekem ez a lany." es rakerdeztem hogy kinek szol.es aztmondta hogy nekem szolt.utana ki is torolte..ezek utan napokig szinte komas allapotba voltam nem ettem nem beszeltem.egyedul akartam lenni meg suliba se mentem.

en nagyon szerettem es meg most is szeretem hiaba hogy van baratnoje en vissza akarom szerezni. Es most o azthiszi hogy en utalom ot es bunkozni fogok vele meg sertegetni de ez nem igy van.en nemtudok mondani ra egy rossz szot akar milyen is. hogy nezzek ezek utan ra? segitsetek!

L 15

F 17


2011. jan. 11. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd el!


és ha Kos vagy akkor van itt az oldalon egy kérdező gyere össze vele.

2011. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csak addig izgattad a fantáziáját, amíg elérhetetlennek tűntél. Nem téged akart, vagyis nem úgy, hogy meg is tartson. Addig kellettél, amíg megszerzett. Kihívás voltál neki, amit teljesített, amúgy nem jelentettél sokat a számára.

De az is lehet, hogy abban az időben, amikor veled találkozgatott, nem volt túl jóban a barátnőjével, most meg kibékültek. Szerintem ne számíts sok jóra ilyen pasival kapcsolatban.

2011. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most egy tok mas csajjal van egyutt.

nem a régi baratnojével.Mert vele nagyon osszebalhézott annak idején.

2011. jan. 11. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!