Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy tényleg ilyen egy pasi?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm által megismerkedtem egy helyes, izmos, jófej pasival. Tényleg nála jobbat nem is lehetne kívánni, azt gondolná róla az ember, hogy rengeteg nőt megkaphat. Azonban barátnőm elmesélte, hogy a srác csak prostikkal volt eddig, barátnője 1 sem volt, már amennyire ő tudja. Tényleg létezhet ilyesmi, vagy csak engem akart "szívatni"? És ha igaz, akkor mi lehet ennek az oka, hogy csak prostikkal "foglalkozik"?
2011. júl. 7. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Te nem voltál képes kitalálni, max tippelni?? Nekünk miért sikerülhetne, ha még kevesebbet tudunk???

Derítsd ki.

2011. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Valami oka biztosan van. Ezt te nem furcsállod? De szerintem ha lenne csaja akkor is prostizna tovább, hidd el!
2011. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ennél jobbat tényleg kívánni se lehet :D
2011. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy mások mit mondanak arra ne adj sose. Ismerd meg és alkoss magad róla egy véleményt ill kérdezd meg tőle.

21/F

2011. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Letezik. Valamiert nem talal maganak tarsat, aminek sokfele lelki oka lehet. Ferfikent ettol meg vannak vagyai es szuksegletei. Gondolom ezert k*rvazik. Ha lenne noje sanszos hogy vele szeretne lenni es nem bernostenyekkel.
2011. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rántsd ki a gyurkát azt hogyha tudja mit kell tenni akkor ott baj van...
2011. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Valszeg nem találta meg a lelki társát, vagy valami nagy törést okozott neki érzelmileg....szegény ember vazze, de nincs egyedül így.
2011. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem akart barátnőt vagy nem kellett senkinek bár ha igaz amit leírtál akkor valószinüleg az első.Vagy scak szexre kellenek neki a csajok..(:
2011. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
csak*
2011. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Fél belevágni egy komolyabb dologba, mert gondolja tuti kirúgná a csaja, ha megtudná, hogy prostikkal enyeleg. Meg akármilyen másik nővel. A szex a mérvadó az életében, de, hogy legyen neki csaja és hosszabb távon egy és ugyanaz a csaj legyen az életében akár szex terén is azt el sem tudná képzelni. De nem akarlak lehangolni, derítsd ki, vagy kérdezd meg tőle te magad valahogy finomat, de azért az már gyanús, hogy valaki inkább szexel a prostikkal, mintsem lenne egy csaja!! Kicsit gondolkozz el, ez logikus. Ugyanaz a lyuk uncsi lenne neki, inkább fizet a változatosságért. De az tuti nekem ilyen pasi nem kellene!!Az ilyen pasi hiába csípne is fel magának egy csajt, tuti akkor is vágyna a változatosságra és ismét kikötne a prostiknál. Hiába rendelkezik ilyen külsővel ahogy leírtad, de nem kellően használja ki, hogy jó megjelenése van. Pedig lehetne kicsit komolyabb, nem lyukról lyukra járó és változatosságra vágyó, hanem amit a prostikra költ pénzt, hogy azok kielégítsék költené egy csajra akivel járna és komolyan akkor csak az az egy lenne neki, nem több!! De nagyon minimális az esély rá, hogy az ilyen valaha is megváltozzon. Bocsi azért amiket írtam, de sajnos ez az őszinte véleményem és ha jobban elgondolkozol akkor te magad is rájössz és más is, hogy nem lehangolni akartalak, hanem azért van benne valami amit írtam.
2011. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!