Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában egyre többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában egyre többször álmodok a férjem barátaival, miért lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

pl.a minap azt álmodtam,hogy az egyik kollégájával(jóban vagyunk,de mint pasi nem tetszik,inkább csak a stílusa tetszik)a liftben csókolóztam.Én csókoltam először,holott én nagyon ritkán,szinte soha nem csókolódzom,majd ő is újra megcsókolt.És nagyon jól esett,hogy tetszettem neki.

Persze ébren nem kezdenék vele,hiszen szeretjük egymást a férjemmel.Viszont bánt,hogy mióta megszültem már nem tart olyan kívánatosnak.És az a legfurább,hogy előtte egy jót szeretkeztünk.


2009. júl. 1. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy titokban, tudatodon kivűl valami ujdonságra vágysz.. vagy lehet hogy tetszik az a barátja,csak még magadnak se mernéd bevallani.
2009. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a házasságban mindig kell egy kis újjítás, lehet te is erre vágysz, próbálj bevezetni új dolgokat "nagyon jól esett hogy tetszettem neki"<--hmm hát minden nőnek kell a visszajelzés hogy jól néz ki, és hogy tetszik a férfi szemnek, lehet azt érzed hogy a férjed nem érzékelteti annyira, csak ezt tudom mondani, újjíts!;)
2009. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

tudatalattit elemezve, változatosságra vágysz persze a pároddal, de mint említetted nem tart, vagy úgy érzed hogy nem tart kivánatosnak! Gondolom szeretnél egy kis spontán programot, vágyakat a kapcsolatba vinni, visszahozni!

Nincs semmi baj ha mások stílusa tetszik, meg ez amúgy is csak álom volt, talán eltudnád képzelni a férjed hasonlóan, vagy a mentalitásán kicsit erősíteni.

2009. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

tippek,hogy mit/hogyan újíthatnák?

2009. júl. 2. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
hát mondjuk egy új frizura vagy új ruha, kis stílus váltás is sokat dobhat, vagy akár egy új parfüm, meg mondjuk egy kétszemélyes vacsi, gyertya meg minden, sokat segít, figyelem kérdése
2009. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!