Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már "szépült meg" a szemedben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már "szépült meg" a szemedben férfi, nő?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, osztálytársam (lány)


14/f

2011. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

igen,egy barátom...összejöttünk

inkább úgy gondolom h nagyon megkedveltem

14/L

2011. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden reggel amikor rendbe teszem magam és belenézek a tükörbe:DD amúgy volt már ilyen évekig osztársam volt valaki egy szót se szóltam hozzá:) majd az egyik táborba sokat beszélgettünk utána mégtöbbet és beleszerettem:) 18L vagyok
2011. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszom.
2011. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez ugy van,hogy ha van egy illető,akinek a szemelyiseget megszereted,a külseje is ,,szebbe valik,,...
2011. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a szerelem vakit
2011. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen! Én azt tapasztaltam, hogy sok ember (természetesen nem mindenki) egy idő után vonzóbbnak tűnik, ha elég sokat látom. Most nem az ápolatlan, igénytelen külsőre gondoltam, hanem pl. akinek szokatlan, elsőre nem szép az arca, azt ahogy megismerem jobban, kezdem szebbnek látni. Már többször is megtörtént velem.D:
2011. júl. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igeen.
2011. júl. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!