Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszenek nekem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek nekem olyan fiúk általában mindig, akiknek én nem tetszem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 00:05
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:28


ezt nem értem:-S

2011. júl. 8. 00:31
 22/58 anonim ***** válasza:
Ha 15 lennél, akkor megérteném.De így 22 éves fejjel, ezek a válaszok kevés párkapcsolati tapasztalatra utalnak.Ne sértődj meg, nem akarok bunkó lenni (szerintem nem is vagyok, mert normális formában adom elő).Pont a férfiak akarnak tökéletes nőt, de mindegy is,nem ez a kérdés. Általában azok tetszenek (ez nemtől független) akiket mi nem kaphatunk meg.Ez így van mindennel az élet összes területén.Nem a külsőről van szó, hanem a kisugárzásról stb.Megérzed, ha nem tetszel valakinek (vagyis a nők nagy részénél így van) és már azért is kell, csak hogy bizonyíts önmagadnak.Persze ez nem tudatos, hanem tudat alatti.
2011. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Ez így van:)
2011. júl. 8. 00:38
 24/58 A kérdező kommentje:
Csak hogy éna kérdező vagyok és nem 22 hanem 16/L:D
2011. júl. 8. 00:39
 25/58 anonim ***** válasza:
Tudom, ezt a 22 éves srácnak írtam válaszképpen.Átvitt értelemben nem értettem a válaszait.
2011. júl. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
Jaa értem:)
2011. júl. 8. 00:43
 27/58 anonim ***** válasza:

Okay..végigolvastam a közhelygyűlyteményedet,szép!:)

Namost a "ne aggódj,majd biztosan minden jobb lesz" típusú válaszokkal semmire nem megy a kedves kérdező,én a probléma egyéb legetséges okaira próbálok rávilágítani.

Mert ha alapul veszünk egy normális pasit,és egy átlagos lányt,akkor kizárt hogy ne alakulna ki szimpátia.

A kérdező csak azokkal a fiúkkal kontaktál,akiknek nem tetszik.Nem túl sok ez,arányaiban?

De lehet hogy a punk stílust kedveli,lehet hogy emós,számos oka lehet...

Ennek a megfejtéséhez már álmos vagyok :D

2011. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

Áhh punk:-F,emósokat meg gyűlölöm:D

Nem tudom..ahhoz képest hogy 16 éves vagyok nekem azoka 20 év körüli pasik jönnek be,akiknek nem csak az van hogy elherdálom a pénzem a fizetésem tart 2 napig mert addig iszok míg van..utána meg lesem a falat stb..legyen felnőtt gondolkodású...

2011. júl. 8. 00:49
 29/58 anonim ***** válasza:
Szimpátia kialakul természetesen. Na jó..hagyjuk:D:D Nem fogok oldalakat írni.Neked is más a véleményed, nekem is.Ennyi:D
2011. júl. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
Na akkor meg van a 'probléma'.A 20 év körüli fiúk általában nem nagyon keverednek kapcsolatba 16 éves lányokkal,vagy csak nagyon ritkán.Maximum 1 éjszakás kalandba.A nálad 5-6 évvel idősebbek 'kislánynak' tartják a 15-16 éveseket.Valószínűleg ezért nem tetszel nekik, mert nem nőként néznek rád.
2011. júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!