Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszenek nekem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek nekem olyan fiúk általában mindig, akiknek én nem tetszem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 00:05
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Viszont jó nagy igényeket támaszhatsz egy pasival szemben,ha azok nem tetszenek,akiknek te teszel...:D
2011. júl. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:
Nem támasztok semmilyen igényt úgy különösebben..Engem szeressen ha már velem van,és ne mást..(főleg ne a b.nőmet mert már volt rá példa)...ennyih..
2011. júl. 8. 01:20
 53/58 A kérdező kommentje:
És nem is arról van szó..Hanem ha megtudják hogy hány éves is vagyok..akkor a válaszuk"húú te még nagyon fiatal vagy"ezzel sokra megyek-.-"
2011. júl. 8. 01:21
 54/58 anonim ***** válasza:
Ezeket a pasikat egy szóval jellemezném: fagolyók! :D
2011. júl. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
Ezt ne nekem mond...(írd):D:D:D
2011. júl. 8. 01:26
 56/58 anonim ***** válasza:

Azért mert képtelen vagy a földön maradni, és a saját szinteden válogatni, neked olyan álom csávók kellenek amilyeneket mutogatnak.

Változtass ezen és lesz kanod.

2011. júl. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen így van..Nekem nem kellenek azok az agyon lövött kigyúrt állatok akinek nagyobba melle mint az enyém-.-"de ha egyszer meg a saját korosztályomba olyan pasik vannak akik kinéznek 14 évesnek 17 éves létükre végig mennék vele az utcán még a végén azt mondanák hogy a nővére vagy az anyja vagyok-.-"
2011. júl. 8. 02:02
 58/58 anonim ***** válasza:

#1


Te meg bunkó!

2022. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!