Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől még nem vagyok 1 értékte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még nem vagyok 1 értéktelen nő, rib@nc ugye? 17/L

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és már nagyon sok fiúval jártam kb18.

De nem feküdtem le egyikkel se, csak csók volt meg néha egy kis tapizás, de az is csak ruhába, és csak a fenekem.

Akkor nem értem, hogy más lányok miért rib@ncoznak le azért, mert sok fiúval jártam. Más lányok csak pár fiúval jártak, de minden lefeküdtek, szerintem ez a rib@ncság nem?


2011. júl. 8. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy ribanc, csak féltékenyek. :)

17/L

2011. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
hát azért nem, a lefekvés az nem dob semmin, persze az, hogy sok szegény fiúkának megtörted a szívét, hát ez bűn:DDD
2011. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy ribanc, csak sérült barmokkal vagy körülvéve, vagy olyanokkal, akik nem ismernek téged és nem túl okosak.
2011. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nem kihasználásra mész, nem hazdusz meg színészkedsz, nincs gond.
2011. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Arányban normális, fiúkkal jártam.
2011. júl. 8. 13:54
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem ribancság ez.

Az másnál kezdődik.

Az viszont fura, hogy 17 éves korodra hogy szedtél össze ennyi barátot. Mindegyikkel szakítottál egy idő után vagy mi?:-D

Na de nem vagy rib@nc. Ne is foglalkozz más véleményével.

2011. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
miért ribanc az aki járt fiúkkal és lefeküdt velük? akinek voltak egyéjszakás kalandjai, az miért ribanc? Szerintem az a ribanc aki pénzért, egyéb juttatásért kefél, olyannal akivel amugy nem tenné.
2011. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 napietus ***** válasza:
nem vagy az, azok inkább, akik már 14-15 évesen lefekszenek a fiújukkal. te ezt nem tetted, ne törődj azzal, aki mást mond.
2011. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudják,hogy lefeküdtél-e velük?Biztos azt hiszik,hogy mindegyikkel lefeküdtél.
2011. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
szivesen megismernélek! Írj privit!
2011. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!