Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nincs még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha nincs még egy ilyen srác?

Figyelt kérdés
van valaki aki TÖKÉLETES számomra!! nem lehet köztünk semmi,ezért nem akarok vele foglalkozni, de mivan akkor ha nem lesz más aki ugyanennyire megfog?:/
2011. júl. 9. 14:32
 1/9 napietus ***** válasza:
biztos, hogy lesz. nem kell ezen agyalni, mert rögeszmévé válik, ami az őrület előszobája.
2011. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

van még másik, én is az lettem a barátnőmnek,

sikerült elfelejtetnem vele a régi barátját "nem is az előttem lévőt hanem a legelsőt!", végre megszabadultunk a gondoktól, de elég sokáig féltékenykedtem, de ezen kívül mindent megtalált bennem amit keresett "szerintem még többet is *.* <3", szval ne add fel, belőlem se nézte ki elsőre h. érzékeny lehetek, kedves, vagy humoros, szerintem nézek ki olyan jól mint a voltbarátja, "csak kondi kell még rám",... lesz olyan aki "pont olyan lesz mint az előző" és ne add fel a keresést !!!

2011. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak fordítva. Mikor szakítottunk 2 randi után azthittem nem lesz több ilyen lány...még most is bizonytalan vagyok benne.


18F

2011. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt akár Én is kiirhattam volna :S
2011. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha van kedved beszélgetni, dobj egy levelet.


3.voltam.

2011. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
írtam levelet!
2011. júl. 9. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
váálaszoltam:)
2011. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mértnem lehet köztetek semmi? Ha szereted te is, mért hagyod veszni? sose tudni mit hoz az élet...
2011. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jah meg korod?
2011. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!