Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor leszbikus vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor leszbikus vagyok vagy mi?

Figyelt kérdés

Van pasim és nagyon jól megvagyunk és nagyon szeretem,meg Ő is engem.De ahol lakom van egy 24éves csaj aki tök szép meg minden.Szoktam is figyelni más lányokat(jó nem úgy mintha leszbi lennék,csak tudjátok lányok,mindig megnézzük a másikat valamennyire.)amikor hazaér vagy valami akkor olyan fura érzésem van.Szerintetek mi lehet ez??:D..Lehet,hogy csak nagyon szimpatikus?(Amúgy nagyon kedves,mindig beszélgetek vele meg minden...de olyankor nincs ilyen érzésem..:))..Am kicsit idősebb nálam.

17/L


2011. júl. 9. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez nőknél természetes.
2011. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.De volt már máskor is ilyen érzésem másnál...olyan furi érzés..nemtom elmagyarázni..=//
2011. júl. 9. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
csodálat.de az a mélyebb fajta. nekem is volt már ilyenem.
2011. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem..és ez mitől van??:))
2011. júl. 9. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sok ilyenem volt már. Nemrég "beleszerettem" a tanárnőmbe. Egyszerűen megőrülök érte, van barátom, de minden nap gondolok sokat a tanáromra is. Mindig arról álmodom h együtt alszunk mint barátnők, vagy közösen csinálunk mindent. Talán azért lehet mert nincsenek barátaim. De wáááááááááá nagyon szeretem!
2011. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!