Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » És ha már egy pasi álmodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És ha már egy pasi álmodik más nőkkel... mi van ha egy nő álmodik más pasikkal? De nem szex van benne, csak vonzódás meg flört. :P és ilyenkor az illető lány érzi úgy hogy megcsalja a pasiját. jól érzi, vagy csak szimplán hülye szegény? :P

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat lehet en vagyok regimodi vagy nem tudom.Ferfiak mindig fantazialnak mas nokkel.Ez tiszta! Mas nok is szoktak ferfiakkal, en magambol kiindulva annyit tudok mondani, h amikor a baratom teljesen elhanyagol, es latom h nem tesz ertem, akkor kezdek el fantazialni mas sraccal, h mi lenne ha,..Foleg ha nem szex van a dologban, h csak fizikai vonzalom egy ejszakara, akkor szerintem a nok komolyan gondoljak.A noknel a flort meg vonzodas mar egy uj kapcsolatot alakithat ki valakivel.
2008. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de még csók se volt. :) végig ott volt bennem, hogy ott a Zoli és nekem fontosabb Ő. :) meg nem is hagyott bennem túl mély nyomot az illető srác. :)
2008. ápr. 13. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Hehe... Én két napja álmodtam, hogy már a srácnál voltam és érzékien csókolóztunk, úgy ahogy párommal még soha és már vetkőztettük egymást. De ott volt bennem hogy nem csalhatom meg a párom, végül is nem történt meg a szex, de szinte minden más igen. Sokáig gondolkoztam az álmon, míg rájöttem, hogy erre vágyom, egy forró vad szeretkezésre, ahol mindkét fél bele ad vlmit a kapcsolatba, ellentétben a valósággal, ahol én csinálok mindent.
2008. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most képzelte vagy csak álmodta! Mert nem mindegy! Ha álmodik, az nem jelent semmit, hisz ilyenkor olyan sok hülyeséget szoktunk álmodni! Ha egy unalmas délután elmereng ilyeneken, akkor ott lehet valami!
2008. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam. :P mivel én eddig talán ha 3szor álmodtam ilyeneket. :D és halálosan bűntudatom votl emiatt. :D barátom meg többnyire könnyezett a röhögéstől, hogy mit problémázok.:P
2008. ápr. 13. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátodnak is elmondtad, és röhögött rajtad, akkor végképp nincs miért aggódnod! :) ;)
2008. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az álom a legbelsőbb vágyainkat fejezi ki..Nem hiába van álmos könyv...
2008. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen álom lehet egy figyelmeztetés. Talán valami van az életedben - mondjuk szeretnéd, ha a barátod többet foglalkozna veled.

De az is lehet, hogy láttál egy(néhány) férfit, és az agyad így dolgozta fel.

Nem kell, hogy szégyenkezz e miatt. A nők ritkábban, a férfiak meg sűrűbben álmodnak ilyet :-)

2008. ápr. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!