Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan és miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan és miben változzon meg egy fiú amiben vonzóbb lenne számotokra?

Figyelt kérdés

Ilyenek belső dolgokra gondolok:

-Viselkedés

-Stílus

-Beszéd

-Szókincs


2011. júl. 10. 18:14
 1/5 rémuralom ***** válasza:
Az attól függ, van-e honnan megváltozni. Nem derül ki a kérdésből, hogy te ezeket illetőleg hogy állsz.
2011. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szellemesség a legnagyobb erény, van egy munkatársam, humorosan és szándékosan mindig hivatalosan beszél, jól megválogatja a szavait, én nagyon bírom az ilyet, nagyon rokonszenves, én is mindig a szellemességemmel hódítottam, de már nincs rá szükségem, mert van barátnőm. 17f
2011. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A belső egy lányt se érdekel. Ha jobban be akarsz jönni a lányoknak, a külsődön kell változtatnod.
2011. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyilván egy mélyebb szintről próbálok feljebb emelkedni.


Vagyis félénk, és zárkózott, magányos ember vagyok.

2011. júl. 10. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor légy nyílt, őszinte és mutatkozz magabiztosnak (ha sikerélményed lesz, előbb-utóbb az is leszel) mindig legyél figyelmes, de ne vidd túlzásba, mert zavaró is lehet, sose nyomulj, mert az még rosszabb, én szeretem ha egy fiúnak bő szókincse van, de ez nem elvárás. Ne éreztesd lehetőleg ha zavarban vagy, mert akkor a lány is zavarba jöhet.. ha változol belül, az meglátszik kívül is a kisugárzásodban, szóval ne aggódj, csak légy spontán és add önmagad! ennyi éppen elég :)
2011. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!