Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira vágyok egy pasira....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyok egy pasira. Csak én vagyok vele így?

Figyelt kérdés
voltak lehetőségeim, de nagyon válogatós vagyok... tudom hogy lejjebb kéne tennem a mércét, de nem megy. :/ és tényleg annyira jól esne ha lenne valaki mellettem, felébredni mellette, azok a romantikus pillanatok... ugy kellenének :// és nem egózásból, de nem vagyok csúnya... voltak pasijaim, de nem sok időre, 1-2 hónap. 16/L
2011. júl. 10. 21:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Faszhiányos vagy akkor irány a diszkó!
2011. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
21%
Így jártál :P
2011. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

jaj, minek írtok 18 év alatt? :D vagy minek valljátok be?

nem tűnt fel, h törlik ezeket a kérdéseket?

2011. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

hova kell menni? merre? hmmm...:D

privi?:P

2011. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én tökre megértelek. Én is így vagyok vele, és amikor jönnek szembe a boldog párok, vagy amikor a barátnőim mesélik hogy ilyen jó egy pasival olyan jó, akkor annyira rámjön, hogy milyen jó lenne ha engem is szeretne valaki. És a válogatásban is megértelek, én pl nem tudok olyan pasival járni aki nem jön be, és kb az összes ilyen aki próbálkozik. Két lehetőséged van, vagy vársz a szerencsére, vagy lejjebb adod, de sztem az nem lesz az igazi.
2011. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok ezzel, srácként nagyon vágynék már egy lányra, és nekem is voltak kapcsolataim, amik igen rövidek voltak, pont amiatt, mert túl magasak az elvárásaim. Amúgy szerintem nem vagy ezzel egyedül. 18/F
2011. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem dubajoznod kéne neked is, fellendítené a gazdaságot.
2011. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

tudom milyen szar érzés.. én is mikor egyedül vagyok tök szar :S:S főleg h egyedül lakom így még az is rátesz egyet... de ne akard ennyire, jön majd ha kell...

20F

2011. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
16 évesen a saját ágyadban alukáljál.
2011. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Szia! Ha van kedved ismerkedni dobj egy levelet.


18f

2011. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!