Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16l vagyok. Szeretnék barátot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16l vagyok. Szeretnék barátot, de nem tudom, hogyan jöjjek össze egy sráccal. Kiszemelt sincs. Hogyan tudnék pasira 'szert tenni'?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj az email címemre
2010. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyu , ha neked nincs kiszemelted akkor azt próbáld kideríteni hogy te lehetsz e valaki kiszemeltje.. :) ha nem vagy ronda , adsz magadra, szépen öltözködsz biztos felfigyeltek már rád a környezetedbe levő srácok:D

18/f

2010. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát 1. körbe ha nincs kiszemelted akkor mégis minek akarsz pasit ?XD miért is ne alapon ?XD tedd fel a kérdést 2-3 év múlva ty


19F

2010. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
linkelj egy képet magarol... igy látatlanban sejtem mi lehet a probléma :D
2010. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

írj privit,aztán meglátjuk :]

16f

2010. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó típus vagy? ha igen, küldhetsz mailt. :)

Ha nem, akkor is, majd segítek:)

2010. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!