Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Még év elején megismertem egy lányt neten, azóta minden nap beszéltünk, 2 nap kivételével...napi 5-6 órákat.

Majd randiztunk, minden jó volt összejöttünk erre 2. randin előállt hogy maradjunk barátok (megjegyzem első randin és után nagyon fel volt dobva, ölelgetett ilyesmi)...én szerelmes voltam, még talán vagyok is belé, én voltam az első pasija, bár ezt nem nevezném annak.

Ezek a beszélgetések eléggé megcsappantak, csak akkor beszélünk ha rámír, ált. minden másnap...néha-néha van hogy én írok rá, nagyon rossz ez nekem, ugyanakkor hiányoznak is a beszélgetések, az hogy megöleljen...a szakítás után depit már túléltem, de hiányzik, más lányt meg nem ismerek aki hozzá hasonló lenne...:S


18F


2011. júl. 10. 23:28
 1/2 Miss Cicca válasza:

sajnálom, ezt a csajt bebuktad :(

nekem is volt netes kapcsolatom, nem szerettem így a fiúmmal lenni. mi lányok olyanok vagyunk, h szeretünk ölelni, csókolni, kézen fogva sétálni.

ne add fel, biztos találsz nála jobb lányt, de javaslom, hogy ne a neten keress, hanem irány a város/falu... a lényeg: mozdulj ki otthonról és ismerkedj!

sok sikert :-)

18/L

2011. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem én, kb egész nap benntvagyok a városba, rádásul strandon, mivel ahova járok kondizni egybe van uszival, és minden nap kinnt vagyunk...de mégse éreztem még senkinél sem azt, ill. nem is hiszem hogy odamennék bárkihez is...:S
2011. júl. 10. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!