Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Tehát van egy lány aki bejön meg minden és már egy párszor találkoztunk személyesen is vagyis ismer engem. Pár napja nem látom ezért facebook-on írtam neki egy levelet, hogy bejön és milenne ha járnánk. De nem ír vissza semmit úgytesz mintha nem is kapta volna meg pedig mindennap fent van. Már iwiw-en is írtam és azt is odaírtam, hogy válaszoljon rá igen/nem de ott se írt vissza. Ezt csak azért csinálja mert nem akar megbántani ha nemet mondana vagy csak nemtudja mit csináljon ? Segítsetek pls!
2010. dec. 18. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

1 így becsajozni gyökér dolog

2 ne azt kérd, hogy járjatok, csak hogy találkozzatok

3 igen, valsz direkt csinálj

4 ha már neten, inkább chaten próbáld meg


sok sikert

2010. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy miért nem válaszol, viszont én a helyében annyit írnék neked, hogy kopj már le.

Most mit vársz ha így betámadod?


Mi az, hogy párszor láttad, bejön és akkor egyböl megkérdezed, hogy járunk? Ráadásul fakkbukkon...

Hát te nem lehetsz valami eszes... Remélem jól lehord majd.


16/L

2010. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy nem levélben kellett volna. Ilyen kamikaze akciókat akkor kell csinálni, ha már minden veszve van.

Próbálj őszintébb levelet irni, hogy nem akartad letámadni, de szeretne veled erről beszélgetni.

Nekem is igy volt, 1 hónap múlva irt vissza, mondjuk nálam úgy volt, hogy megegyeztünk egy találkozóba, vagyis hogy majd ir ha ráér, aztán 2 hónap múlva én irtam rá, hogy mivan, és elmondta, hogy inkább levélben beszéljünk mert nem tud többet igérni... majd irtam, hogy ennél komolyabb a dolog, megint azt irta, hogy irjam le nyugodtan itt

2010. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

19:39!!!

Nem csak párszor láttam hanem ismerjük egymást személyesen is. De ezt le is írtam. Mellesleg azt is, hogy mostanában nem találkozunk szóval személyesen nem tudok vele beszélni mer mire ezt kivárom addigra 97% hogy lesz valakije. Amúgy kösz az ötleteket. :)

2010. dec. 18. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!