Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felköszöntsem vagy ne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem vagy ne, vagy másnap írjak neki?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy az illető hölgy Vasárnap ünnepli a születésnapját. Már 2x randiztunk, de utána sehogy se tudtunk tlálkozni, mert mindig közbe jött valami. Múlt héten elegem is lett ebből, mert megint lemondta a megbeszélt találkát és most Vasárnap lesz a születésnapja és mivel jogosan vagyok mérges rá, szerintetek felköszöntsem vagy ne? Éreztetni szeretném vele, hogy nagyon rosszul esett, hogy sose tudott rám időt szánni, pedig nekem se volt könnyű mindig összehangolni a dolgokat. Esetleg várjak és Hétfőn köszöntsem fel, hogy legyen egy kis bűntudata, mert szerintem tuti, hogy számít arra, hogy felköszöntöm, hisz egy hete telefonba is megemlítette, hogy elmehetnék Szombaton a buliba, ahol meg fogja ünnepelni a születésnapját, de én mondtam neki, hogy tanulnom kell, ami igaz is, és épp ezért szerettem volna vele találkozni Pénteken, amit le is dumáltunk, de estére már lemondta, majd másnap reggel ráírtam de arra se volt ereje, hogy visszaírjon, na ekkor telt be nálam a pohár.
2011. dec. 3. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem köszöntsd fel nyugodtan vasárnap. Ne adj sértődésre okot:))

Neked nem kerül semmibe, neki viszont jól fog esni, hogy gondoltál rá.

És türelem!

2011. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért még várok pár hsz-t :) De rettentően sz*r érzés, hogy ilyen régóta nem tudtam vele találkozni, ill., hogy mindig "valami" közbejött neki miközben én már leszerveztem mindent.
2011. dec. 3. 16:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves Első, szerinted az üzenetem tartalmazzon "érzelmi vonatkozást" vagy pedig egy egyszerű sablonos szöveggel köszöntsem fel e neves nap alkalmából?
2011. dec. 3. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan tartalmazhat érzelmi vonatkozást is,vagy inkább valami személyes megjegyzést, de azért ne ess túlzásba.
2011. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben van, értem! És szerinted holnap köszöntsem fel vagy pedig Hétfőn? Vagy tök mindegy. (Ha holnap köszönteném fel, akkor átlagos lennék, pláne úgy, hogy ennyire hanyagolt, de, ha Hétfőn köszönteném fel akkor meglepődne, mert tuti, hogy arra számított, hogy Vasárnap fogom felköszönteni...) remélem nem volt zavaros amit írtam... :D
2011. dec. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!