Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhet irántam? (többi lent)

Figyelt kérdés

annyira elbizonytalanít..egyszer kedves és olyan jókat beszélgetünk, másszor nagyon bunkó és úgy érzem nem érdekli amit mondok:) néha leszólja ha egy ruha kicsit feltűnőbb rajtam, máskor meg dicséri h milyen jól áll:) vt már testi kapcsolat köztünk, csók meg petting..és ott tényleg azt éreztem hogy szeret..megkérdeztem mit érez irántam, azt mondta csak barátságot! de én nem így érzem, ez annál több.mondja h szép vagyok,h szeret, h kíván meg hasonlóakat.:)) nem gondolom úgy hogy csak kihasznált,bízok benne:)

17/L


2011. júl. 11. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondunk szépeket és jókat azért, hogy ágyba vigyünk titeket. Aztán eldobunk, mint egy használt rongyot :D. Puszi
2011. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
előtte egy jó ideig barátok voltunk és sok mindent megbeszéltünk, nem gondolom hogy ezt megtenné velem:/
2011. júl. 11. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire naiv. Részéről semmiféle szerelem nincs.

/36L/

2011. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat amúgy:)

meglehet..:/

2011. júl. 11. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!