Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha csak az elélvezést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha csak az elélvezést élvezem? :o (fiu vagyok)

Figyelt kérdés
szóval.semleges érzés mikor verem.csak akkor jó mikor elélvezek.ez gond?
2011. júl. 12. 02:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18
2011. júl. 12. 02:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Hmm... és mióta van ez? :O


Vagy már azóta, hogy először maszturbékoltál? :D


Csak mert elég érdekes... max arra tudnék gondolni, h mostanában sűrűn tutujgattad a jancsit, és azért... de ha nem ez áll a háttérben, akkor nem tudom...

2011. júl. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem már régóta így van de nemtudom csak most jutott eszembe:D és változó rendeszeresség van mikor napi sokszor van mikor heti 1-2..
2011. júl. 12. 02:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Hmm.. :) Igazából rengeteg ok állhat a háttérben...


Pl:


- túl stresszes vagy mostanában

- kisebbfajta depresszió (életkorod alapján ezt kétlem..)

- unod már a filmet/színésznőt akire mindig kicsapod.. :D

- unod már a jobb kezed (próbáld ki a ballal :D)

- unod már az egészet... barátnőre esetleg nem gondoltál még? xP

2011. júl. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
stressz megvan.depresszió megvan.fantáziálni szoktam nem filmre^^ a 4. hát nemtom talán xd az ötödik tipp.hmmm nem is mondasz hülyeséget! xd köszi amugy a válaszokat
2011. júl. 12. 02:38
 7/8 anonim ***** válasza:
punciba jobb dugdosni mint a markodba!
2011. júl. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes (fiúként). lányoknál azért egész más ők közben is élvezik sőt többszörös orgazmusra képesek közvetlenül egymás után. Szal egy férfi sosem fog egy nő nyomdokaiba lépni, de gyakorlással talán 1000-ből egy férfinak sikerül.
2012. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!