Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy zenét "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy zenét "nem szeretni", utálni?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon csúnya szakításom fél éve és az akkori párommal volt egy közös zenénk. Az a zene alapvetően is a kedvenceim közé tartozott/tartozik. Ezt a baráti köröm is tudja és most megvették nekem az albumot amin az a zene is rajta van. Volt, hogy egy buliban hallottam, tehát sok helyen hallható sajnos. És a konkrét baj az, hogyha meghallom azt a zenét sajnos mindig elkezdek sírni. Már többen is kérdezték, hogy miért is szakítottunk, ha nekem ennyire rosszul esik ez a dolog, de nem esik rosszul maga az, hogy szakítottunk, csak a szakítás körülményei és ez miatt sírom el magam.

Mivel tudnék ezen továbblépni? Már közel 1 éve, hogy szakítottunk.


2011. júl. 12. 09:57
 1/2 bix ***** válasza:
közel 6 éves kapcsolatom ért véget elég durva módon. a páratlan páros volt a csengőhangja a kezdetek óta, azóta ez az edzésmotivációs albumom kezdőszáma. ahogy bemegyek a terembe beteszem, és még mindig hozza azt a plusz löketet mint 1.5 éve kb... én nem tudtam továbblépni, kicsit tompult de még él. idővel menni fog.
2011. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hááát vagy egy ötlet :D hallgasd a zenét folyamatosan, közbe faljá vmi kaját de sokat belőle, pl.: palacsintát, ha az forró és sokat eszel belőle az megfekszi a gyomrot és megutálod, szóval ha megutálod a kaját, akkor az a zene mindig pl: a palacsintát fogja emléxeztetni szóval megutálod a zenét, előnye van de hátránya hogy lemondassz arról a kajáról !!!
2011. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!