Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még belefér a "kamaszkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér a "kamaszkori csínytevések" kategóriába?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és néhány hete elkezdtem levelezni egy 28 éves pasival. Ezen az oldalon "ismertem meg". Aztán elkezdtünk levelezgetni. Nyilván nem beszélek neki semmi magán témáról vagy ilyesmi, többnyire az önmagunk kielégítése a téma, mert mindketten párkapcsolat nélkül vagyunk. Pl. leírjuk, hogyan szoktunk masztizni, ilyenek. Végül is, ha jobban belegondolok, akkor mindketten jól járunk, segítjük egymást a minél nagyobb élvezetben. De néha mégis eszembe jut, hogy mégis csak egy nálam 12 évvel idősebb felnőtt emberrel teszem mindezt.

Ez még belefér a "kamaszkori csínytevések" kategóriába vagy sem?

16/L


2011. júl. 12. 15:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi...
2011. júl. 14. 13:28
 12/14 mééééz válasza:
biztos,hogy 28 a pasi,és nem 48? amúgy meg nem ítéllek el,de én a helyedben,ha újra 16 lennék inkább nem csinálnék ilyeneket.inkább olyannak mutogasd magad,és oszd meg a titkaid,akit szeretsz.
2011. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Semmi sem biztos...

Amúgy nem mutogatom magam neki, csakis beszélgetésről/levelezésről van szó.

2011. júl. 14. 13:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Érdekes. Amikor 28 voltam, egy lány azt kérdezte tőlem: "NEKED nem probléma az, hogy még csak 16 éves vagyok?"
2011. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!