Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért hozza fel gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért hozza fel gyakran ezt a témát? - A többi lent -

Figyelt kérdés
Egy közeli fiú barátommal volt egy hosszabb beszélgetésem a napokban. Azt mondta, hogy nagyon fontos vagyok neki... Korábban már azt is mondta, hogy vonzódik hozzám, ugyanakkor ha összejönnénk borítékolható lenne a szakításunk, mert gyakran nem értünk egyet dolgokban. Mit gondoltok? Miért téma ez újra és újra, kb. 2-3 hetente? :)
2011. júl. 12. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy célozgat, és azt várja tőled, hogy cáfold meg, amit mond. Mármint a szakítással kapcsolatban.
2011. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél gyagyás.
2011. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy többet akar tőled
2011. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezen mi nem egyértelmű? :)

Azt akarja, hogy rácáfolj... hogy azt mondd, hogy "ááá, azért nem olyan biztos az :P"... vagy csak úgy egyáltalán, hogy megtudja a véleményed a dologról. Hajt rád, össze szeretne jönni veled, ebben szinte teljesen biztos vagyok.


22/F

2011. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy némely dolgokban nem értetek egyet, még lehettek egy pár. Mit gondolsz a párkapcsolatokban minden mindig szép és jó? Ott is két különböző ember alkot egy párt, akiknek nem mindig ugyan az a véleményük valamiről. sőt...még jó,hogy nem egy a véleményük...milyen uncsi lenne ha mindenkinek mindenről ugyan az lenne a véleménye, szóval ilyesmi ne gátoljon, ha neked is szimpi a srác, ez a két dolog (a véleménykülönbség + a kapcsolat milyensége nem függ össze...szerintem)

21/L

2011. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta senkivel nem akar egyelőre komoly kapcsolatot, szóval nem hiszem, hogy épp velem akarna összejönni. :)
2011. júl. 12. 19:36
 7/8 A kérdező kommentje:

19.32-es

Én is így gondolom, ahogy Te, ezért se értettem ezt a blablablát, amit mondott. Viszont én sose gondoltam rá úgy, mint akivel lehetne köztünk több is, mint barátság.

2011. júl. 12. 19:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. júl. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!