Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen trükkökkel/ötle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen trükkökkel/ötletekkel dobhatnám fel a közös esténket a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy elég rossz az otthoni helyzet mindkettőnknél, ezért csak hébe-hóba tudunk valamelyikünk szobájában nyugodtan "ellenni".

És most is lesz egy ilyen alkalom és szeretném valahogy a barátnőmet(18) meglepni. Igazán emlékezetessé tenni neki. Az ilyen romantikus dolgok mint pl. közös gyertyás fürdés nála nem játszanak most.

Hogy tudnám igazán felhúzni? Hogy tudnám igazán eljuttatni a csúcsra? Milyen tippek/trükkök vannak amik ilyenkor bevethetők? Tehát hogy extrém legyen (az ésszerűség határain belül).

És ti ilyen helyzetben minek örülnétek nagyon?

A normális válaszolóknak köszönöm. Légyszives a szokásos retardált válaszolók kíméljenek meg.

19f


2011. júl. 12. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jól nyald ki
2011. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erkélyen vagy nyitott ablaknál?:P
2011. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fürödjetek együtt...vagy masszírozd meg,simogasd. Nekem az mindig bejön,ha sokáig simogat a pasim,de semmi mást nem csinál. Azzal nagyon fel lehet húzni. Rakj be valami jó zenét. Etessétek egymást gyümölccsel. Vagy nyald le a hasáról a tejszínhabot. Bármi...Vagy simogasd a testét valami tollal (nem arra gondoltam,amivel írunk:) )

Nemtom nektek ezek mennyire jönnek be.

2011. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1.Igen ez valószínű meg fog történni :)


2.Erkélyünk nincs, a nyitott ablak pedig nem forgalmas helyre néz, szóval ez most elvetve


3. Ez a közös fürdés nem tudom most mennyire megvalósítható. Viszont ez a tejszínhabos-gyümölcsös dolog nagyon jó!


Köszönöm az eddigi válaszolóknak és várom még a további ötleteket!

2011. júl. 13. 08:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy h h csináljátok a lényeg h érezze h szereted és h vigyázol rá:)
2011. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem a párom egyszer főzött vacsorát. Semmi komolyat csak egy egyszerű rántotthús sült krumplival, de annyira aranyos volt tőle, olyan igazi meglepetés. A desszert pedig lehet a már előttem szóló gyümölcs tejszínhab kombó :)
2011. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

esti program nálunk


én ma estére azt találtam ki hogy:

valami fincsi vacsit készitek

a kertben felálitom a sátrat

mesztelenül leszünk,összebujunk,....

és jön a jól megérdemelt szeretkezés

hu-ha alig várom már :-)

2011. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tippeket nem tudok mondani, mivel igazából mi a mai napig nem jutottunk ki az általatok is ismert bezártságból, viszont nekünk nem is volt még ilyen alkalmunk, hogy igazán kettesben, korlátok nélkül. Mindig csendben kell maradnunk, mert minimum egy ember van a közelünkben...:D

De a masszír mindenképp jó ötlet. Esetleg erotikus masszás, az nálunk is tervbe van, csak még nem volt alkalmunk rá :) És nem tudom, ti mennyit szoktatok beszélgetni, de ajánlom, hogy ne a szexről szóljon az egész éjszaka... hanem mondjuk csak az első fele:D Úgy bensőségesebb.

2011. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden válaszolónak a jó ötleteket :)

Igyekszem megvalósítani őket, bár főzni nem nagyon tudok... még! :D De majd alkotok valamit.

Ez a masszázsos dolog is határozottan jó ötlet. Viszont nem tudok profin masszírozni, csak ahogy jön módon. Te hol tanultál meg kedves utolsó válaszoló? Ha neten, akkor tudnál valami jó linket is küldeni? (előre is köszi)


(Ment mindenkinek a zöld kéz :D )

2011. júl. 15. 13:28
 10/11 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak imádd szex közben ezt le irni neked nem tudom hogyan csináld erre rá kell érezned .31ff
2011. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!