Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitöltöttem két depresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitöltöttem két depresszió tesztet. Az eredmény szerint orvoshoz kellene fordulnom. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 01:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hol találtad a teszteket?


Nem tudom, mennyire megbízhatóak...


Hány éves vagy? Nemed? Miért töltötted ki őket? Úgy érzed, az vagy?


22/F

2011. júl. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Helló!

Csak simán írd a keresőbe. 21 éves vagyok, és igen a tünetek eléggé jellemzőek rám:(

2011. júl. 13. 01:12
 3/13 anonim válasza:

menj orvoshoz, ha úgy érzed az vagy. a teszttől függetlenül. buta internetes tesztek semmire se jók.. de ha te úgy érzed, nem vagy rendben akkor menj el!

am ilyen teszteket már én is töltöttem ki,és nekem is azt írták h depressziós vagyok... pedig nem, minden depresszióra mutató dolognak van valami más magyarázata.. szal a tesztnek ne nagyon higgy! ahogy te érzed! és inkább orvos ha szted gáz van, mint hogy baj legyen.(hajhullás, krónikus fogyás stb.)

2011. júl. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hmmm...


Ha úgy érzed, igaz, akkor lehet h van benne valami...


Egyébként szerintem akkor sem orvos a megoldás, hanem életmódváltás :)


Nem tudom pl, mennyire vannak körülötted haverok / barátnő / szülőkkel (vagy testvérrel, ha van) milyen a viszony, stb...


Mozdulj ki! Én ilyenkor szoktam elmenni tekerni egyet, közben füles be, zenét hallgatok... csodás az éjszakai város, a fények, és ez a friss levegő hajnalban... :)


Zenéket pl szintén nem tudom, milyeneket hallgatsz... talán keresned kéne más stílusból is, ha nagyon csak egy stílus köré centralizálódsz... nyílj meg az új dolgok felé, ismerkedj, szórakozz! :)


22/F

2011. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából úgy érzem, hogy elegem van a dolgokból, teljesen érdektelen vagyok. Nem szeretek élni. Néha jobb kedvem van, de aztán elmúlik, és megint az jár a fejemben, hogy milyen pocsék az életem.
2011. júl. 13. 01:23
 6/13 anonim ***** válasza:

ettől még nem biztos, hogy depressziós vagy. lehet csak befeléfordulóbb, magányosabb ember vagy. én is ilyen vagyok, és rám akarták fogni, hogy depresszió. francokat...

mondjuk ha komolyan gondolod azt, hogy nincs értelme az életednek, az már veszélyes, akkor lehet tényleg orvost kell keresned...

2011. júl. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pedig tuti, hogy nem szar az életed. Ebben teljesen biztos vagyok.


- Van tető a fejed felett? Van.

- Van mit enned, innod? Van.

- Van szórakozási/kikapcsolódási lehetőséged? Gép, internet - ez a kettő már biztos van, mivel írtál ide.


Gondolj bele, hogy több millió embernek még normális ivóvíz sem jut, és napról-napra éhezik... na, ők mondhatják, hogy szar az életük...


Neked csak egy kis életmódváltásra lenne szükséged...

22/F

2011. júl. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyébként egy kérdés még: amikor arra gondolsz, hogy pocsék az életed, miért érzed ezt? Hogy jutsz erre a végkövetkeztetésre...?


22/F

2011. júl. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rengeteg ember éhezik, és nagyon rossz sorsa van, de ez a tudat rajtam nem segít. Az, hogy van mit ennem, innom, csak egy dolog, attól még boldogtalan vagyok.
2011. júl. 13. 01:32
 10/13 Panda Péter ***** válasza:

a klinikai depressziót sokszor összetévesztik a szimpla rossz hangulattal, szóval én szkeptikus vagyok.

ahogy előttem is írták, van tető a fejed felett és nem is éhezel, szóval ha annyira nagy világfájdalmad van, gondolj arra hogy lehetne még sokkal rosszabb.

2011. júl. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!