Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy depresszió szélén álló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy depresszió szélén álló pasit vigasztaltam, de azt hiszem félreértett. Nem akarok én is belé rúgni. Mit csináljak? (Fontos)

Figyelt kérdés

18/L vagyok és van egy 20 éves srác, akivel rengeteget szoktam beszélni, nagyon ritkán találkozunk, de egymással beszéljük meg a problémáinkat(szerelmen kívül mindent). És hát régebben nagyon depis volt, most úgy volt, hogy sikerül munkát szereznie, beleélte magát, s végül mégsem vették fel. Ismét padlóra került, ráadásul a szülei is lecseszték, hogy hogy lehet ilyen szerencsétlen. Azt mondta, hogy mindenkiben csalódott, ezért ahhoz fordul akiben még nem. Másnap megjelent a suliban az óráim után. Nagyon ki volt borulva, vigasztaltam, próbáltam egy kis lelket önteni belé, de azt hiszem kicsit félreértett. Egyre inkább azt érzem, hogy Ő nem csak barátságot akar. Viszont én úgy nézek rá, mit ha a bátyám lenne, nem tudok úgy nézni rá, mint egy "Nagy Ő jelöltre". De ha elutasítom, akkor tényleg nagyon össze fog omlani.

Hogyan viselkednétek vele és hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet?


2010. szept. 21. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ember beleszeret abba aki foglalkozik vele. Átölelheted, adhatsz az arcára puszit.
2010. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ki mondta hogy a te dolgod a gyámoltalanokat vígasztalni.Te vagy a gyógyszer,azért megy utánad,a depressziója fő oka a nőhiány.Ott nem maradhatsz ahol most vagy,mert veszélyben vagy.Távolodj.Vedd vissza tőle a reményt,mert nem te adtad neki,hanem ellopta tőled.
2010. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó. Te nagy kretén vagy és érzéketlen. Egy szeretethiányos érzelmi roncstól elvenni a reményt? Kérdező Ha ezt teszed akkor a srácot 1 éven belül hullazsákban látod viszont. (Én ugyanezt a poklot jártam meg tudom mit beszélek) szögezd le hogy

Kettőtök között sose lesz semmi és próbáld rábeszélni hogy keressen egy orvost aki Tud neki segíteni. Igy van egy kis esélye hogy egyszer boldog lesz. (Bár igy se túl sok). A

Srácról tudnál több infot adni? Volt-e kapcsolata? Sokszor kellett csalódnia a nőkben?

2010. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Arról nem tudok, hogy volt-e komoly kapcsolata...

Ez az egy dolog amiről nem szoktunk beszélni.

2010. szept. 22. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:

"szögezd le hogy kettőtök között sose lesz semmi"


"Vedd vissza tőle a reményt,mert nem te adtad neki,hanem ellopta tőled."


Ugyanazt jelenti,csak én szebben fogalmaztam.Arról nem tehetek hogy egy kretén vagy,és nem értetted.De megigérem,hogy legközelebb lemegyek a te szintedre.Nem,mégsem.Sajnos nem adhatom alább magam.

Amúgy te milyen reményre gondoltál?A kérdés a szerelem reményéről szól.

"érzelmi roncs".Ez enyhén szólva is költői túlzás.Ne magadból indulj ki pupák.

2010. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy belépőt a club69 be!
2010. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
2010. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

swingersklub :D:D bolond..

amúgy mond meg neki nyíltan,nehogy jobban beléd szeressen.

2010. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!