Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön ennek a lánynak az alakja? (lent)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Zg7-vRPC8mM&feature=relmfu

Kort is írjatok! Köszi.


2011. júl. 13. 11:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

SZexi dugnivaló alakja van, bár nem tökéletes. Christina Applegate 17 évesen leverné simán. Az alak olyan 10/6,5 -ös szerintem Mariah Carrey alakja 9,5-ös pl Toldi Zsuzsié 9,8-as. A lány arca viszont átlagos. Az arc pedig sokat számít az összhatásban. Valószínűleg az alakja is jobban tetszene sokaknak, ha helyesebb lenne az arca.

28F voltam

2011. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
A pókot simán ki tudná harapni a sarokból (pont emiatt selypíthet is), az FIX!!!:D:D:D Szerintem ennek ellenére elég sznob ez a lány...
2011. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

07-21 21:44


Szerintem ezt nagyon benézted! Nincs a fogsorával semmi baj sem!

2011. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válaszoló, te hány éves vagy, és lány vagy-e vagy fiu? :D
2011. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

08-03 16:10


28F voltam. Miért kérdezed?

2011. aug. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

"Szerintem ezt nagyon benézted! Nincs a fogsorával semmi baj sem!"


Sztem te rossz linkre kattintottál. Akkor nézd (mindenképp a kérdező által lnkeltvideót 1:14-nél. De amúgy lehet a kiáló fogsor csak amiatt tűnik fel, hgy a csaj feltöltette az ajkait. Ezt is olvastam róla.


Lány vagyok egyébként. Szerintem rám gondolt aki kérdezte.

23L

2011. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Lehet fikázni mert egy buta pics@. És tényleg kiharapja a pókot a sarokból. Ott a bizonyíték.

De sajnos a pasik háromnegyede inkább megdöntené mint a kedves kis asszonykáját. De nincs arra pénze hogy ennyit költsön egy lányra.

2011. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

tegnap 20:12


Ismered tán?

2011. aug. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Miért is?

Mert öt perc után már nem kétséges az állításom egy része sem. De félóra (mert kb. ennyit láttam tőle) meg igazolja a feltételezésemet.

Igyekszik tényleg nem bántanai akartam. Csak a többi lánynak némi vigaszt adni, egy valós ténnyel. Úgysem olvassa ...

2011. aug. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Egyébként a sors fintora, hogy idén nyáron megy férjhez, ő is valaki asszonykája lesz és talán pár húnap múlva már te sem és jeletősszámú férfibarátod is az általad lefikázott asszonykákhoz fogjátok sorolni-már ha terhes lesz és kificcen a narancsbőr.


Egyébként szerintem azért csinálja ezeket a videókat, mert nincsen barátja, barátnője, akinek az outfit-jét, vagy a táskáit bemutathatná, így bemutatja őket jútyub-on.

Kedvencem a bevásárlókörutas videója, amin megy egy hangos zene és gyors léptekben halad egy piacon, utána lohol egy cameraman.XD Hát az kész!!!


Ezenkívül kíváncsi vagyok, hogy ha leégne a háza és vele az összes cucca, minden kiegészítője, milyen értékei maradnának.

2011. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!