Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet tőlle még gyereke? ->

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tőlle még gyereke? ->

Figyelt kérdés

szval én egy átlagos 15 éves lány vagyok,csak az a helyzet hogy édesanyám 37 éves,elvált egyedüli gyermeke vagyok

most egy 67 éves férfival állt össze ami borzasztó szerintem de elfogadom mivel csak az anyám

nem is lényeg csak az foglalkoztat hogy anyumtól halottam már hogy szeretne mellém még egy kisfiút no az lenne a kérdésem hogymot ez a pasi tud nkei még gyereket csinálni számíthatok tesóra?


2011. júl. 13. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de kitudja..
2011. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem azért de sztem 67 évesen már fel sem áll neki :P
2011. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó persze sztm se,de épp ezért kérdeztem, mert nem nagyon vagyok otthon ilyen öregebb férfiaknál
2011. júl. 13. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Reménykedj hogy impotens...
2011. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tud. Férfiaknál nem igazáűn van klimax. Amíg képes a szexre, addig nemzőképes.
2011. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!