Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem :S? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem :S? Nem tudom eldönteni . :S túlságosan szeretem, pedig nem szabadna. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nemrég ( kb. 4 hónapja ), megismerkedtem egy sráccal....eredetileg csak barátként tekintettünk egymásra, de aztán elkezdett bonyolódni a dolog...mostanában minden napot vele töltök, minden szabad percemben vele lenék, és ha nem vagyunk együtt akkor is beszélgetünk számítógépen vagy telón keresztül...

Egy pár napja eljutottunk odáig, hogy már uncsi az utcán sétálni, moziba menni, szóval felmentünk hozzá, filmet néztünk, és megtörtént az első csók....aztán a 2...3...4.. khm...na szóval értitek...

Rájöttem hogy iszonyatosan oda vagyok érte és, fülig belezúgtam... Ezzel még nem is lenne gond, csak hát a szülők....Nem szoktak tiltani a szerelemtől a pasiktól, de ez most más...

Édesanyám, nem kicsit rasszista, és tilt minden nemű...hogy is mondjam....na szóval a kisebbségtől...meg van róla győződve hogy csak ártana nekem ha velük barátkoznék....

Viszont ez a fiú az...Illetve román...de anyukám a fejébe vette hogy a román is...olyan...

A szüleim nem tudják hogy ilyen közeli viszonyba kerültem ezzel a sráccal, ők csak úgy tudják, "olyan nekem mint a bátyám " ...Nem szeretek titkolózni a szüleim előtt nem úgy neveltek....

De tudom hogyha elmondanám nekik hogy összejöttem ezzel a sráccal, akkor nagyon ki lennének borulva és eltiltanának tőle...abba viszont én belepusztulnék :S... Nagyon szeretem és vele akarok lenni...Nem tudom mit kéne tennem :S...Hallgassak a szüleimre,és tegyem azt amit ők elvárnak tőlem ?:S...


(Egy 14 éves, kétségbeesett lány )


2011. júl. 14. 10:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Akkor egészen biztosan ő neked az igazi ^^...


És köszönöm szépen megpróbálok vigyázni, bár ez sajnos nem olyan könnyű :(

Üdv. ^^

2011. júl. 14. 11:09
 12/19 anonim ***** válasza:
Most akkor roma vagy román...? És mi az, hogy román...? Állampolgár, vagy suppantott...? Csak azért kérdezem, mert az erdélyi magyarokat is sokan lerománozzák...
2011. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem nem roma, hanem ROMÁN :)...és nem úgy román mint a Romániában élő magyarok...

Csak simán az és kész :) ott született és a szülei is azok...

2011. júl. 14. 16:46
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor biztos van benne 1-2 vonó :)...nehezen tudom elhinni, hogy van köztük 100%-ban rendes, és őszinte, az alma nem esik messze a fájától, sem a ládától. Hidd el, én ismerek eleget közülük, itt élek velük...
2011. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"itt élek velük"...ezt hogy értsem ? :) Romániában ?:)

Ezek szerint neked nincsenek túl jó tapasztalataid velük ?:(


Egyébként meg ő tényleg nagyon rendes, aranyos, tisztességes, és tudom, hogy soha nem okozna nekem fájdalmat....

2011. júl. 15. 09:35
 16/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy ritka a rendes román, még nem jelenti azt, hogy nincs olyan.
2011. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, úgy értsd, hogy itt élek velük, itt Romániában. Biztos van köztük is rendes, de aki itt nőtt fel köztük, az soha nem fog bízni teljesen egyben sem, ért már mindenkit meglepetés, amikor, és akitől nem számít az mutatja ki a foga fehérjét. Te kedves kérdező meg, hát akkor próbáld meg, sok szerencsét :).
2011. júl. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek, és azt hiszem tényleg úgy lesz....megpróbálom :/ ...

Üdv. mindenkinek

2011. júl. 16. 11:46
 19/19 anonim ***** válasza:

Na mi lett aztán?

Amúgy nem is értem, hogy mi baj lehet azzal, ha egy másik EU tagállam szülötte a szerelme valakinek? Azért a román és a roma nagyon, de nagyon nem ugyanaz. :))))


Nem mintha önmagában a roma, azaz cigány származás is baj lenne, megítélésem szerint senkivel sem az a baj, hogy hol és milyen etnikumban született, hanem az a lényeg, hogy hogy él, mit tesz.


De a román származás ráadásul teljesen ártalmatlan dolog.

2016. okt. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!