Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex, erotika shop-ot szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex, erotika shop-ot szeretnék nyitni, jártas valaki ez ügyben? Hogyan érdemes elindulni? Mennyi kezdővel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az üzleted lelke nagy valószínűséggel egy webshop kell, hogy legyen mert relatíve kevesen szeretik arccal vállalni, hogy mondjuk vesznek egy kétp*csű gumiférfit.


Ha lenne valódi üzlet is természetesen kell némi készlet különböző tárgyakból (a legkelendőbbek természetesen a síkosítók, szerepjáték eszközök, művagina, műbráner, filmek)


Nehéz megsaccolni, hogy ez mennyi pénz, de 1-3 millióval már el lehet indulni szerintem, függően attól, hogy mekkora készletet tartasz, van-e valódi bolt stb.

2011. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, figyu, szerintem nézz körül a jelenlegio konkurrenciánál, és ne felejtsd ki a webshopokat sem! Sokan nem mernek bemenni személyesen, mert lássunk be, sajnos nálunk MO-n ez még mindig szégyellnivaló.... mondjuk én simán bemegyek :)))) Na, szóval. kell keresni egy beszállítót, arra ráteszel 20-30%-ot, és csinálsz egy weboldalt .. mondjuk.... kicsiben kezdd, és meglátod, hogy megéri-e. Először saját magad lehetsz a "futár" illetve az sem, mert ezeket a csomagokat diszkréten kell szállítani. Szóval kell erre a célra egy külön telefonszám, külön e-mail cím.... gondold tovább.... SOK SIKERT, megyek vásárolni Hozzád :)))
2011. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!