Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártál már Sex Shop-ban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már Sex Shop-ban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
(még)nem.
2010. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még én sem. De ki tudja mit hoz a jövő :D 17/L
2010. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jó volt mindent megfogdosni, tanulmányozni. Végül választottam egy klasz vibrit, be is vált otthon. Megyek máskor is. Jó sok pénzt el tudnék ott költeni.
2010. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

jártam,de igazán nem tetszettt meg semmi

ruhák tetszettek,de azokért meg nem adok annyit,be tudom szerezni máshonnan olcsobban

egyébre meg még nem érzem hogy szükségem lenne,párom bőven elég nekem:D

22/L

2010. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
még nem :(
2010. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen. Síkosítót vettünk. És ki is néztem egy nagyon falatnyi bikinit is.
2010. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ha félsz bemenni egy szexshop boltba, akkor nézz körül a neten mert az teljesen anonim és gyorsan ott vagy:) A netes szexshopok olcsóbbak és sokkal több termék is van.
2010. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
deméghogy. törzsvásárló is vagyok. :D
2010. febr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A barátommal voltam. Egyedül nem szívesen mennék be. Körbenéztünk, elképedtünk az áraktól, és attól, hogy mekkora vibrátorok vannak. Normális méretű vibrátor kevesebb volt, mint a böhöm nagy vibrátorok. Na mindegy. Egy aranyos vibrátort kinéztünk magunknak, csak akkor nem volt nálunk pénz, nemsokára visszamegyünk majd érte.
2010. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen már voltam, egyik barátnőmmel szétnéztünk, én vettem egy bilincset, ő meg a pasijának egy kulcstartót. Vannak ott jó dolgok :D
2010. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!