Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány ennyire megváltozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ennyire megváltozik mikor ebbe a korba lép?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sok lány míg 14-15 éves tök aranyos, nem beképzeltek, aztán eljön az az időszak, hogy egyre bunkóbbak, beképzeltebbek. Ezt most nem azért írom, mert csak a nők ilyenek meg, mert utálom a nőket, de eddig úgy vettem észre, hogy teljesen megváltoznak a lányok ebben a korszakukban és azt szeretném tudni, hogy miért van ez így?
2011. júl. 15. 10:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Akkor kezdik el kevesellni a zsebpénzt.
2011. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
a változás a barát/pasik miatt van.
2011. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Tini kor. Beindulnak a hormonok. Észreveszik a fiúkat (fiúkként), megindul a versengés a csajok között, a fiúért. Azért, hogy ki a szebb, okosabb....stb.
2011. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
De, miért kell beképzeltnek lenni? Én fiúként nem változok meg emberileg, azért mert új barátaim vannak vagy, mert új szerelem van az életemben.
2011. júl. 15. 10:48
 5/30 anonim ***** válasza:
74%

Az a helyzet, hogy a mai lányok már 12-13 évesen is beképzeltek, nézd csak vissza a kérdéseket...


14 évesen meg már agyba-főbe szexelnek, pasiznak, bagóznak, vedelnek. Legalábbis 10 lányból 8 ilyen.


Miért ilyenek? Mert túl sok amcsi filmet néztek, amiel még önmagában nincs gond, csak a szüleik hagyják is, hogy csinálják a hülyeségeket, nem tiltják őket, mondván, hogy "ha tiltom is megcsinálja, csak még titkolni is fogja, azt akarom, hogy őszinte legyen". Ja, őszintén lesz belőle r ibanc, mennyi, de mennyi ilyet láttam! Akkor inkább tiltsák a gyereket, de legalább nem lesz gond. Engem is tiltottak, akkor és ott utáltam is érte őket, de visszagondolva nagyon örülök, hogy nem engedtek meg mindent. Most nem ott tartanék, ahol.


Oké, hogy ez a lázadás időszaka, de az azért nem mindegy, mi ellen lázad. A rendszer ellen, szülők ellen, divat ellen, vagy ami most nagyon divatos, a szüzességük ellen.


Szánakozva olvasom itt az olyan kérdéseket, amik arról szólnak, hogy ki mikor vesztette el. 14-15 évesek írnak olyanokat, hogy már nem egy pasival volt dolguk, vagy a másik véglet az ilyemsi: "14 éves vagyok és szűz és büszke vagyok rá!" Jah, 14 évesen ne legyen rá büszke, mert ez az alap. Ez olyan, hogy én meg büszke vagyok rá, hogy tudok járni, vagy van lábam. Ez természetes, vagy legalábbis annak kéne lennie.


Nah, jól kiadtam magamból pár dolgot, bocs, de engem speciel roppantul idegesítenek ezek a mai kis csitrik, nem várom, hogy az én lányom legyen ennyi idős. Bár aztán igen, nevelés kérdése az egész. Ha a 13 éves KISLÁNY szétteszi a lábait akkor inkább anyukának és apukának kéne először egy jó nagy pofon.

2011. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Utolsó a szívemből szóltál!
2011. júl. 15. 10:54
 7/30 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem veszed észre.
2011. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
De, nem értem ezt az egészet, szerintem nem lehet az amerikai filmekre fogni, mert én is azokon nőttem fel, bár még csak 17 vagyok, de mikor én voltam 13 év körüli, akkor nem volt ennyi rossz kislány, pedig már akkor is javában mentek az erőszakos amerikai filmek még sem hülyült meg tőle senki.
2011. júl. 15. 10:56
 9/30 A kérdező kommentje:
Láttam egy filmet, címét már nem tudom pontosan. Amerikát és Kanadát hasonlította össze. Amerikában sokkal nagyobb a gyilkosságok száma mint Kanadában és mindezt a horror filmekre fogták, de Kanadában sokkal nagyobb rajongó tábora van a horrorfilmeknek, mint Amerikában és az Amerikai gyilkosságoknak csak töredéke a Kanadai.
2011. júl. 15. 10:57
 10/30 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az itthoni műsorok is a mocskot sugározzák. Valóvilág, Éden Hotel, stb... Ezekben fő szerepet játszik a szex, bár nem nézem, de a reklámokból ítélve ezt vonom le. Talán ezért is válik divattá 13 évesek körében a szüzesség elvesztése.
2011. júl. 15. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!