Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány ennyire megváltozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ennyire megváltozik mikor ebbe a korba lép?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sok lány míg 14-15 éves tök aranyos, nem beképzeltek, aztán eljön az az időszak, hogy egyre bunkóbbak, beképzeltebbek. Ezt most nem azért írom, mert csak a nők ilyenek meg, mert utálom a nőket, de eddig úgy vettem észre, hogy teljesen megváltoznak a lányok ebben a korszakukban és azt szeretném tudni, hogy miért van ez így?
2011. júl. 15. 10:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

háááááát :D azért ezt nem mondanám én 19 vagyok de ált iskbe volt pár olyan dolog h fülem farkam ketté állt :D pedig nem vagyok vmi hűde maradi csávesz [azért ott le ragadtam h a :face book maga az ördög és h a buzulás rossz :D]


19F

2011. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Persze, akkor is történtek rossz dolgok, rossz emberek mindig is voltak és lesznek is. De, nem ennyi.
2011. júl. 15. 11:07
 13/30 anonim ***** válasza:

Na végre egy normális fiú! :)

Egyébként a kérdésedre válaszolva: Azért mert tisztelet a kivételnek, a legtöbb fiúnak a beképzelt p.csák jönnek be, akik kiteszik mindenüket, és hát a legtöbb lány meg akar felelni az elvárásoknak. És ilyenné válik, csak azért,hogy 15 évesen azzal dicsekedhessen, hogy már a nem tudom hanyadik pasija dugja orrba-szájba. Ha pedig épp nincs senkije, akkor fogja magát elmegy egy buliba, aztán máris van egy srác, aki belebolondul, hogy milyen "csinos", és lefekteti. Csak tudod, az a baj, hogy amíg a fiúk 97%-ának ez tetszik tizenéves korban addig ez így fog működni. Bár már azzal se nagyon értek egyet, hogy 13-14 éves korban olyan aranyosak a lányok, ugyanis ismerek 13 éves szűzk.rvát is, akinek már minimum 5 pasija volt, és azok mellett még kavar 1-2-vel.

Az ilyen dolgok miatt szégyellem sokszor, hogy lánynak születtem...

14/L

2011. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
De, nem értem, régen is nagyon sok ilyen gondolkodású fiú volt, mint most. De a lányok mintha kicsit jobb lányok lettek volna régebben, vagy tévedek? Sokszor úgy sírom vissza, hogy bárcsak 20-30 évvel ezelőtt születtem volna, mintha tudnám, hogy milyen volt akkor az élet. Pedig nem tudom, de csak jobbnak tudom elképzelni ilyen téren.
2011. júl. 15. 11:16
 15/30 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a véleményem, hogy a média+divatcsatorna+vivatv+mtv+szülők kombinációja miatt züllenek le a lányok. Én mindig is a normális lányokat kerestem/keresem és sajnos a normális lányok kevesebben vannak és nem találok rájuk :D. 19/f
2011. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

20-30 évvel ezelőtt valóban minden más lehetett. Nem volt ennyi semmirekellő, beképzelt, teszem-veszem magam lány, és fiú sem. Ma meg már majdnem mindenki a szexre hajt. Meg megy a cigi, a pia, és ki tudja még mi...

Előző voltam.

2011. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Meg azt nem értem még, hogy a tv ben látom, 30 év körüli nők mesélik el, akik hasonló életet éltek mint a mostani 13 éves lányok egy része, hogy mennyire szar és ne csinálják, mert nagyon megbánják, látszik rajtuk is hogy kb olyanok mint egy kiégett vilanykörte semmi fényük nincs, ezzel a boldogságukra gondolok. És mégis csinálják, isznak stb...
2011. júl. 15. 11:21
 18/30 anonim ***** válasza:

Egy előző válaszoló vagyok, talán a 3., 4. nem tudom, aki sokar írt. :)

Nos, hadd szedjem össze, hol is cseszik el a szülők a lányaikat és nevelik őket r ibanccá. Hány éves korban miket engednek már meg nekik.


12: elkezdődik a sminkidőszak.

13: első pasi, csók (ami mondjuk nem gáz), utolsó buszig elengedés a "barinőkkel". Ilyenkor általában már bagóznak is az ifjak.

14: bulizás, pasizás. Nem egy esetben már külön szilveszterezés. Piercing, némely esetben még tetkó is. Itt már totál r ibancok a lányok.

15: ottalvós bulik, haverokkal más városokba járkálás, pasinál ottalvás megengedése. Aktív szexuális élet.


Magyarán 15 évesen már úgy élnek, mint egy 18-19 éves. Pedig még GYEREKEK. Bocsi, de kimondhatom, hogy gyűlölöm a mai kislányokat, van, akitől már hánynom kell.


Ez van, srácok. lúnitúúúnsz!!!

2011. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Én meg normális fiúkra nem találok.

Engem csak az éltet, hogy ez a sok kis liba huszon, harminc éves korára, ahogyan mondtad ki fog égni. És aki most tizenévesen normális, az akkor fogja élni a fénykorát. :)

Ugyanis ebben a korban sokan magasról tesznek a normális emberekre, aki nem akar megfelelni másoknak azzal, hogy végig dugatja magát a fél várossal, és emellett minden este részegen tántorog haza.

2011. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
A kérdés: Hol lehet normális lányt találni? Mert, akik bulikban vannak, azok általában ribancok, mert megakarnak felelni az odajárok szintén rossz fiúknak. Aki meg normális, azzal hol lehet ismerkedni?
2011. júl. 15. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!